Sakarya Müftülüğü Kutlu Doğumda Hastaları da Unutmadı - Haberler
Haberi Paylaş

Sakarya Müftülüğü Kutlu Doğumda Hastaları da Unutmadı

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Sakarya Müftülüğü Kutlu Doğumda Hastaları da Unutmadı

Sakarya Müftülüğü 2014 yılı Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüs, Kadın Doğum-Çocuk Hastanesi ve Yenikent Devlet hastanesi ile Sakarya’da faaliyet gösteren özel hastanelere ziyaret gerçekleştirdiler.

Sakarya Müftülüğü 2014 yılı Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüs, Kadın Doğum-Çocuk Hastanesi ve Yenikent Devlet hastanesi ile Sakarya'da faaliyet gösteren özel hastanelere ziyaret gerçekleştirdiler.

2014 Yılı Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Sakarya Vaizeleri Kudret Çimen, Sevim Demir Akgün, Reyhan Altun, Esma Çetin, Nagihan Koç ve Hatice Meraklı ile Din Hizmetleri Uzmanı Nevin Ertem'den oluşan Sakarya Müftülüğü Aile İrşat ve Rehberlik heyeti, İl Müftü Yardımcısı Yusuf Akkuş başkanlığında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüsü, Kadın Doğum-Çocuk Hastanesi ve Yenikent Devlet Hastanesi ile Sakarya'da faaliyet gösteren özel hastanelere ziyaret gerçekleştirdiler. Gerçekleştirilen Kutlu Doğum ziyaretlerinde, Sakarya'da hizmet veren hastanelerde çalışan personel ile tedavi gören hastalarla sohbet eden Sakarya Müftülüğü Heyeti, hastanelerde çalışan personel ve tedavi görmekte olan hastaların Kutlu Doğum Haftalarını tebrik ederek Kutlu Doğum anısına gül takdiminde bulundular. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Sevim Demir, Yenikent, Sakarya, Müftü, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title