Haberler

Ret Vakfı'ndan Başkan Külcü'ye Ziyaret

AK Parti Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve RET International Başkanı Zeynep Gündüz, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve RET International Başkanı Zeynep Gündüz, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'yü ziyaret etti.

Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ile birlikte Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi'nde incelemelerde bulunduktan sonra Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'yü ziyaret eden RET International Başkanı Zeynep Gündüz projeleri hakkında bilgiler verdi.

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, böyle bir çalışmayı kendilerinin de önemsediklerini belirtti.

Gençlere, kadınlara ve engellilere yönelik yaptıkları çalışmalarla edindikleri tecrübelerin kendileri için en büyük kazanç olduğunu ifade eden Külcü, "Milletvekilimiz Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt bu konularda Çorum Belediyesi'ne çok güzel katkılar sağlıyor. Bizim yükümüzü hafifletiyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Çorum Belediyesi'ni kadınlara ve gençlere yönelik çok güzel çalışmalar yaptığını söyleyen Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt da, "Belediyemizin yaptığı mahalle kültür merkezleri bunların en güzel örnekleridir." şeklinde konuştu.

RET International Başkanı Zeynep Gündüz ise Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'ye faaliyet alanları ile ilgili bilgiler vererek "Gençlik ve kadınlara yönelik yaptığımız çalışmalarla dünyada 800 bin kişiye ulaştık. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile çalışmalar yapıyoruz. Mülteciler ile ilgili olarak önemli projeler yaptık" diye konuştu. - ÇORUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Muzaffer Külcü AK Parti Çorum Yerel Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title