Haberler

Posof'ta Milli İradeye ve Demokrasiye Sahip Çıkma Yürüyüşü

Ardahan’ın Posof İlçesi’nde İlçe Kaymakamlığı tarafından organize edilen “Milli İradeye ve Demokrasiye Sahip Çık Yürüyüşü” yapıldı.

Ardahan'ın Posof İlçesi'nde İlçe Kaymakamlığı tarafından organize edilen "Milli İradeye ve Demokrasiye Sahip Çık Yürüyüşü" yapıldı.

Yapılan organizasyon Belediye Düğün Salonu önünden başladı. Köylerden de gelen vatandaşlar erkeklerin haricinde bayanlar ve hatta kucağında bebeklerle katılan hanımlar mitinge canlılık verdi. Yürüyüş öncesi katılımcılara bayrak dağıtıldı.

Mitinge Ardahan Valisi İbrahim Özefe, AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, AK Parti İl Başkanı Yusuf Demirci, Posof Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Belediye Başkanı Cahit Ulgar, İl ve İlçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Demokrasi Mitingi Belediye Başkanı Cahit Ulgar'ın açılış konuşmasıyla başladı.

Ardahan Milletvekili Prof. Orhan Atalay konuşmasında tarihe Osmanlı döneminden başlayarak günümüze kadar Türk halkı üzerinde oynanmak istenen oyunları ve devletin içinde ki hain planları anlattı.

Vali İbrahim Özefe, ise konuşmasında idari yönden yapılanları anlatarak halkın gösterdiği güçten dolayı teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından protokol ve halk bayraklarla yürüyüşe geçtiler. Belediye düğün salonunun önünden Hükümet konağı önüne kadar yürüyen vatandaşlar tekbirlerle darbecileri lanetlediler. - ARDAHAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Orhan Atalay AK Parti Ardahan Posof Yerel Haberler

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title