Haberler

Of Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Başkan Sarıalioğlu'na Teşekkür Ziyareti

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, eğitime verdiği desteklerden dolayı Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, eğitime verdiği desteklerden dolayı Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Dunay ve üniversiteye hazırlık kursunda görevli öğretmenler, eğitime verdiği destekten dolayı Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, "Eğitim konusunda her zaman yanımızda olduğunuz için şahsım ve kurumum adına sizlere teşekkür ederim. Malumunuz olduğu üzere Halk Eğitim Merkezimizde açtığımız YGS ve LYS kurslarında çalışan öğretmenlerimizin ekonomik yönden sistemden kaynaklanan kayıpları oluşmuştu. Bizler de sizlere güvenerek onların bu sorunlarını gidereceğimizin sözünü verip kursların devamını sağladık. Sağ olsunlar arkadaşlarımız gayretli ve ciddi şekilde çalışmalarına devam ediyor. Verdiğiniz söz üzerine sizlerin de girişimleriyle onların bu mağduriyeti giderilmiş oldu. Rabbim sizlerden razı olsun. İşlerinizde kolaylıklar versin. Tekrar bu işi vesile olduğunuz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum" dedi.

Başkan Sarıalioğlu ise öğretmenlerin baş tacı olduğunu belirterek, "Değerli müdürümüzün ve sizlerin ziyaretiyle fevkalade mutlu olduk. Her zaman dediğimiz gibi eğitim bizim birinci meselemizdir. Öğretmenlerimiz baş tacımızdır. Onlar için ne kadar fedakarlık etsek azdır. Bizim burada yaptığımız iş çok büyütülecek bir iş değildir. Asıl teşekkür edilmesi gereken hemşehrimiz, büyüğümüz, gerçek eğitim gönüllüsü her zaman eğitim konusunda bizim yanımızda olan Ömer Çetin Nuhoğlu abimizdir. Biz sadece bu işe aracı olduk. 'Örnek Kişilerle Kendini Anla, Geleceğini Planla' projesi kapsamında buraya öğrencilerimizle tecrübelerini paylaşmak için geldiğinde konuyu kendilerine açtım kendisi de kabul etti. Dün de Of'umuza büyük eğitim yardımı yaptı bugün de yapıyor. Allah kendisinden razı olsun. Böyle iş adamlarımızın sayısını artırsın. Sizlere de yaptığınız bu kutsal işte kolaylıklar diliyorum. İnşallah her şey gönlünüzce olur. Tekrar bu nazik davetinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor saygılar sunuyorum" diye konuştu. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Salim Salih Sarıalioğlu Halk Eğitimi Merkezi Yerel Haberler

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek 'Koltuk' muhabbeti

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek "Koltuk" muhabbeti

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Bakmadan Geçme

Zonguldak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Arefe günü resmi tatil mi? Arefe günü resmi tatil sayılır mı, tam gün mü, yarım gün mü tatil? Yozgat bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Van bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kurban Bayramında kargolar çalışıyor mu? Kurban Bayramında kargolar dağıtım yapıyor mu, açık mı? Uşak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çorum bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Batman bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çankırı bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Tunceli bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bartın bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çanakkale bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bursa bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kızılcık Şerbeti Meri kimdir? Kızılcık Şerbeti dizisine Şebnem Bozoklu dahil oldu! Emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli maaşları bayramdan önce mi, sonra mı yatacak 2024? Emekli maaşlarında son durum ne?
AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title