Haberler

Muratpaşa'dan 1207 Kadın Futbol Takımını Açıklaması

Abone Ol

Muratpaşa Belediyesi 1207 Antalya kadın futbol takımıyla yollarını ayırmalarının sebebini bilgileri dışında yapılan genel kurul ve belediye meclis üyelerinin yönetim dışı bırakılması olarak açıkladı.

Muratpaşa Belediyesi 1207 Antalya kadın futbol takımıyla yollarını ayırmalarının sebebini bilgileri dışında yapılan genel kurul ve belediye meclis üyelerinin yönetim dışı bırakılması olarak açıkladı. 1207 Antalya Muratpaşa Belediyesi adı ile 2014-2015 sezonunda Kadınlar 2. Ligi'nde şampiyon olup 1. Lige yükselmesine ve 2015-2016 sezonunda da 1.Ligde kalıcı olup ilk 4'e girmesine belediye olarak büyük katkı sağlandığı ifade edilen açıklamada Muratpaşa Belediye Meclis Üyeleri Nuran Yılmaz, Mutlugül Tarım, Ali Kuş ve İbrahim Güney kulüp derneği yönetiminde görev yaptığı hatırlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde belediyenin bilgisi dışında kulüp derneği genel kurulunun yapıldığı ifade edilen açıklamada şöyle denildi " Bu genel kurulda bir yönetim teşekkül ettirildiğini ve görevlendirdiğimiz Meclis Üyeleri'nin yönetim dışında bırakıldığını hayretle öğrendik. Etik olmayan bu yaklaşım karşısında hiçbir şey olmamış gibi davranma olanağı bulunmadığından, etik zorunluluktan dolayı karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırdık. " - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

İbrahim Güney Muratpaşa Antalya Yerel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title