Haberler

Muğla'da Gazze'ye Destek Pazarı Açıldı

Güncelleme:

Muğla'nın Menteşe ilçesinde Kurşunlu Camii'nde Gazze'ye destek pazarı kuruldu. Kadın ve gençlik kollarının ürünlerinin satıldığı pazar, Gazze'deki katliamın yaralarını azaltmayı amaçlıyor.

Muğla'nın Menteşe ilçesinde Kurşunlu Camii'nde Gazze'ye destek pazarı açıldı.

Muğla İl Müftülüğü, Menteşe İlçe Müftülüğü ile Diyanet Vakfı tarafından Gazze'ye destek pazarı kuruldu. Kadın kolları ile gençlik kollarının yaptıkları ürünleri bu pazarda satarak Gazze'deki katliamın bir nebze yaralarını azaltmak amacıyla kurulduğu açıklandı.

Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı tarafından yapılan açıklamada "Muğla il Müftülüğü, Menteşe İlçe Müftülüğü himayelerinde Türkiye Diyanet Vakfı kadın kolları ve gençlik kollarımızın birlikte organize ettiği hayır çarşımız maalesef 7 Ekimden itibaren yaklaşık 3 aydır devam eden katliama maruz kalan Filistin'de Gazze'deki kardeşlerimizin yaralarını sarma adına yapılan bir etkinliktir. Bu etkinliğe hayır çarşısına Muğla'mızdaki hemşerilerimizin, halkımızın katılımlarını ve katkılarını bekliyoruz. Bu hayır çarşımızda emeği geçen başta üniversite öğrencileri hanımefendiler ve hayır sahibi kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. 2024 yılının ilk haftalarında Muğla'mıza İslam alemine ve tüm insanlığa huzur getirmesini ben cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. Barışın, sevginin, hoşgörünün, adaletin, hak ve hukukun ihlal edilmediği bu güzel değerlerin egemen olduğu bir dünyada yaşamayı, hayat sürmeyi, cani gönülden temenni ediyor. Yeniden katkılarından dolayı bütün hayır sahibi kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum "dedi. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kurşunlu Gençlik Menteşe Gazze Muğla İnsan Hakları Uluslararası İlişkiler Yerel Dünya Güncel Haberler

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Bakmadan Geçme

Şahane Hayatım 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Mayıs Şahane Hayatım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 Akran zorbalığı nedir? Akran zorbalığı ile nasıl başa çıkılır? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Almanya-Türkiye Milletler Ligi maçı canlı izle! ALMANYA- TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI (HD) İZLEME LİNKİ BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bittin Sen filmi oyuncuları kim, konusu ne? Bittin Sen filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 Rekabet Kurumu'ndan beyaz et firmalarına ceza! Hangi firmalar ceza aldı, neden ceza aldılar? Hansi Flick kimdir, kaç yaşında? Barcelona'nın yeni teknik direktörü kim? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? İlk Hababam Sınıfı kaç yılında çekildi? #128250 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! SON DAKİKA: Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede oldu, kaç şiddetinde oldu? AFAD/Kandilli Rasathanesi Deprem İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Avrupa'da sokak hayvanları ne yapılıyor? Avrupa'da köpek sorunu nasıl çözüldü?
Okul tuvaletinde skandal görüntüler! Arkadaşlarını darbedip bir de kayda aldılar

Okul tuvaletinde skandal görüntüler! Arkadaşlarını darbedip bir de kayda aldılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title