Haberler

Milletvekili Köse, Gurbetçilere Yeni Anayasayı Anlattı

Anayasa Komisyonu Üyesi AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Hollanda ve Belçika’daki teşkilat mensuplarına Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.

Anayasa Komisyonu Üyesi AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Hollanda ve Belçika'daki teşkilat mensuplarına Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Hollanda ve Belçika'da partililerle buluştu. AK Parti Genel Merkezi'nin görevlendirmesiyle gurbetteki partililere Anayasa değişikliği ve yeni hükümet sistemi hakkında bilgi veren Köse, Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemiz için önemini anlattı.

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Başkanı Zafer Sırakaya ile birlikte ilk olarak Hollanda'ya giden Köse, Rotterdam şehrinde diğer illerden de gelen partililere hitap etti. Milletvekili Köse, anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin detayları hakkında bilgi vererek, partililerin sorularını yanıtladı.

Anayasa Komisyonu Üyesi ve AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse'nin ikinci durağı ise Belçika oldu. Brüksel'de partililerle buluşan Köse, Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemizin büyümesi ve gelişmesi için çok önemli olduğunu söyledi. Köse, "Ülkemiz AK Parti iktidarları döneminde hem demokratik olarak hem de ekonomik olarak büyüdü ve güçlendi. Bu gelişimi yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız bizlerden daha iyi görüyor. İşte bu büyüme ve gelişmenin hızlanması için hükümet sistemimizin değişmesi gerekir" dedi.

"Referandumda dünyanın değişik ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın oyları çok önemli" diyen Köse, "Türkiye hepimizin. Sizler ülkenizden uzak yaşasanız da, aileleriniz, akrabalarınız orada ve sizler bir süre sonra ülkenize geleceksiniz. Yarınlarımıza daha güzel, daha gelişmiş bir Türkiye bırakmak hepimizin görevi. 16 Nisan'da seçim yapmayacağımızı, ülkemizin geleceğinin oylanacağını, bu sistem değişikliğinin kazanımlarını kapı kapı dolaşarak anlatmalıyız" diye konuştu. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

AK Parti Hollanda Antalya Yerel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 C Grubu Puan Durumu! C Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 C Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) ALMANYA-MACARİSTAN CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hırvatistan Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hırvatistan Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title