Haberi Paylaş

Hindistan'da meclis üyesi bütçe görüşmelerinde telefonundan uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı

Yerel Haberler

Hindistan'da meclis üyesi Jadab Lal Nath, Tripura Eyalet Meclisi'nde bütçe görüşmeleri sırasında cep telefonundan uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı. Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasının ardından açıklama yapan Nath, "Defalarca aranıyordum ve bir aramayı cevapladıktan sonra telefonumda müstehcen videolar oynamaya başladı. Kısa bir süre sonra onları kapattım" dedi.

Hindistan'da Tripura Eyalet Meclisi'ndeki bütçe görüşmeleri sırasında Hindistan Halk Partisi'nden (BJP) meclis üyesi Jadab Lal Nath, cep telefonundan uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı. Görüntülerde, Nath'ın telefonunda müstehcen görüntülerin açık olduğu görüldü.

"SOSYAL MEDYADA HER ŞEY VİRAL OLUYOR"

Olayla ilgili açıklama yapan Tripura Meclis Başkanı Biswabandhu Sen, "Sosyal medyada her türlü şey viral oluyor. Gerçekleri öğrenmeden harekete geçemem. Yazılı herhangi bir şikayet almadım" dedi.

"ARAMAYI CEVAPLADIKTAN SONRA MÜSTEHCEN VİDEOLAR OYNAMAYA BAŞLADI"

Uygunsuz görüntüler izlediği anlar ise sosyal medyada gündem olan Nath, "Mecliste cep telefonu kullanımının yasak olduğunun farkındayım. Defalarca aranıyordum ve bir aramayı cevapladıktan sonra telefonumda müstehcen videolar oynamaya başladı. Kısa bir süre sonra onları kapattım" dedi. Muhalefet tarafı ise Nath'ın bu davranışına sert tepki göstererek cezalandırılmasını istedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

India Yerel Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

haksız mıyım:

şaşırdık mı? hayır. burada her tür manyaklık serbest

Cevap Yaz414Yayından Kaldır
Fatih Erdem:

Yemezler koççum salladığın hidayet tutmaz.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title