Haberler

Kiza'da İlk Teslim Nisan'da Yapılacak

Adana’da inşa edilen Doğu Akdeniz Bölgesi’nin en büyük ofis projesi Kiza’da ilk teslimler Nisan ayında gerçekleştirilecek.

Adana'da inşa edilen Doğu Akdeniz Bölgesi'nin en büyük ofis projesi Kiza'da ilk teslimler Nisan ayında gerçekleştirilecek.

Balak Metal ve Kurt İnşaat ortaklığıyla kurulan Kiza A.Ş. tarafından Adana- Mersin D-400 Karayolu üzerindeki eski Tekel fabrikası arazisinde inşa edilen projede ilk etap teslimleri için geri sayım sürüyor.

55 bin 262 metrekare arsa üzerinde 180 bin metrekare kapalı alanı kapsayacak şekilde konumlandırılan Kiza İş Merkezi, 20 metre genişliğindeki gidiş-geliş bulvarı ve bu bulvara dik kesişen 15 metre genişliğindeki 3 ayrı caddesi ve 3 bin araçlık açık ve kapalı otoparkı ile dikkat çekiyor.

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Aydın Kurt, Kiza'da, iş yaşamının alışkanlık ve geleneklerini, çağdaş iş yaşamının gereklilikleri ile buluşturduklarını belirterek, "Adana iş dünyası açısından hızla gelişim gösteren bölgede, nitelikli ofis kavramını hayata geçiriyoruz" dedi.

Kiza İş Merkezi'nin, satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gördüğünü ifade eden Kurt, şöyle devam etti:

"Sakinlerine keyifli bir çalışma ortamı vadeden Kiza, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. D-400 üzerinde, TEM bağlantı yolu girişinde konumlanan Kiza, havaalanı ve AVM'lere sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Yatırımcının yüksek getiri elde etmesini sağlayan lokasyon, ulaşım imkanı ve sosyal donatıları ile öne çıkan projemiz, tüm sektörlere uygun şirketlerin ihtiyaç ve talepleri göze alınarak planlandı ve hayata geçirildi."

Sosyal hayatı geliştiren geniş imkanlar

Yeni nesil ofislerin sosyal yaşamı renklendirirken aynı zamanda iş verimliliğini de artırdığını vurgulayan Kurt, "Çalışma saatlerinin yoğunluğu nedeniyle çalışanlar, molalarda keyifle ara verebilecekleri ve dinlenebilecekleri çalışma alanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Kiza, kafe ve restoranlarıyla bu ihtiyaca da cevap veriyor " diye konuştu.

Günün önemli bir bölümünü ofislerde geçiren kişilerin, artık iş yerlerini de en az ev ortamları kadar önemsediğini vurgulayan Kurt, şunları kaydetti:

"Günümüzde bu ihtiyaçtan hareketle eski ofis anlayışı yerini yeni nesil ofislere bırakıyor. Geniş sosyal imkanlara sahip, birçok teknolojiyi bünyesinde barındıran, günümüzün bütün gereksinimlerini karşılayabilen yeni nesil ofis kavramı, Kiza ile Adana'da hayat buluyor." - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Doğu Akdeniz Aydın Kurt Mersin Yerel Haberler

MHP lideri Bahçeli, Özgür Özel'i öve öve bitiremedi: CHP'ye yeni bir renk kattı

MHP lideri Bahçeli, Özgür Özel'i öve öve bitiremedi: CHP'ye yeni bir renk kattı

CHP lideri Özel, Erdoğan'a seslendi: Madem atamayacaktın, bu 1 milyon günahsızı niye okuttun?

CHP lideri Özel, Erdoğan'a seslendi: Madem atamayacaktın, bu 1 milyon günahsızı niye okuttun?

Amasya'da büyükbaş hayvana balta ve bıçakla eziyet eden 5 kişi tutuklandı

Amasya'da büyükbaş hayvana balta ve bıçakla eziyet eden 5 kişi tutuklandı

İstanbul'da polislere ateş açan magandalardan birisi öldü, diğeri hastanede

İstanbul'da polislere ateş açan magandalardan birisi öldü, diğeri hastanede

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title