Haber : Kaymakam Pehlivan'dan Aa Göksun Yurt Muhabirine Teşekkür Belgesi - Haberler

Haberi Paylaş

Kaymakam Pehlivan'dan Aa Göksun Yurt Muhabirine Teşekkür Belgesi

Kaymakam Pehlivan'dan Aa Göksun Yurt Muhabirine Teşekkür Belgesi

Kahramanmaraş İl Özel İdaresi tarafından, 2011-2012 kış sezonunda il ve ilçe özel idare personeli yürütülen karla mücadele çalışmalarını kamuoyuna duyurmakta göstermiş olduğu gayretlerinden dolayı Anadolu Ajansı (AA) Göksun Yurt Muhabiri Nurettin...

Kahramanmaraş İl Özel İdaresi tarafından, 2011-2012 kış sezonunda il ve ilçe özel idare personeli yürütülen karla mücadele çalışmalarını kamuoyuna duyurmakta göstermiş olduğu gayretlerinden dolayı Anadolu Ajansı (AA) Göksun Yurt Muhabiri Nurettin Dal'a teşekkür belgesi verildi.

Göksun Özel İdare Müdürlüğü bakım evinde düzenlenen törende, Nurettin Dal'a belgesini Kahramanmaraş Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Servet Güngör adına Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan verdi.

Pehlivan, yaptığı konuşmada, basın mensuplarının yaşadığı toplumun adeta bir aynası olduğunu söyledi.

Pehlivan, şunları kaydetti:

"Orada yapılan faaliyetler, yapılan işler ne kadar iyi yansıtılırsa, özellikle kamu çalışanları açısından bir moral ve manevi destek oluyor. Dolayısıyla yapıcı manadaki eleştirilerde, yapılan işlerin objektif bir şekilde yansıtılması da bizler için çok önemli.

İl ve ilçe özel idaremizin personeli ve yöneticileri ile birlikte yapmış olduğu gayreti, gerek haberleri ile gerek yazıları ile en iyi şekilde yansıttığı için, Valiliğimiz ve İl Özel İdare Genel Sekreterliğimiz, Nurettin Dal'a bir teşekkür belgesi vermeyi uygun görmüşler. Ben de kendisine memnuniyetle takdim ediyorum. Onlar ve şahsım adına başarılarının devamını diliyorum."

Törende, ilçe özel idare personeline de göstermiş oldukları gayretli çalışmaları için İl Özel İdaresi ve Göksun Kaymakamlığı tarafında birer teşekkür belgesi verildi.

- KAHRAMANMARAŞ

AA / Yerel

Ali Hamza Pehlivan Anadolu Ajansı Kahramanmaraş Göksun Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title