Haberler

İl ve Bölge Müdürleri Toplantısı Vali Düzgün Başkanlığında Yapıldı

Kayseri’deki kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş ve işlemlerin yürütülmesindeki koordinasyonun sağlanması ve kamu yatırımlarının ele alınması amacıyla bir araya gelen İl ve Bölge Müdürleri, Vali Orhan Düzgün başkanlığında toplandı.

Kayseri'deki kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş ve işlemlerin yürütülmesindeki koordinasyonun sağlanması ve kamu yatırımlarının ele alınması amacıyla bir araya gelen İl ve Bölge Müdürleri, Vali Orhan Düzgün başkanlığında toplandı.

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Toplantı Salonu'nda düzenlenen İl ve Bölge Müdürleri Toplantısı'na Vali Orhan Düzgün'ün yanı sıra, Vali Yardımcıları Gökhan Azcan ve Mehmet Aktaş ile kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri katıldı.

Düzenlenen bu toplantılarda Kayseri'ye hizmet eden kamu kurumlarının birbirlerinin faaliyetlerini tanımalarını ve koordinasyonun eksiksiz bir şekilde sürdürülerek kamu yatırımlarının sorunsuz devamını amaçladıklarını belirten Vali Düzgün, bu amaçla bugün Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nın çalışmaları hakkında bilgi alacaklarını ifade etti.

Vali Düzgün, Yatırım İzleme Müdürlüğü tarafından 2016 yılında ihale aşamasında 10, biten projeler 11 ve devam eden projeler 20 olmak üzere toplam 41 projenin hayata geçeceğini belirterek, bu projelerim yüzde 61'lik kısmının tamamlandığını ifade etti.

Doğal Kaynaklar Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürlüğü tarafından 01/07/2015-31/01/2016 tarihleri arasından kültür varlıkları planlama, projelendirme, uygulama ve kamulaştırma işleri için YİKOB tarafından 3.8 milyon TL pay dağıtıldığını ifade eden Vali Düzgün, kuruluşundan bu yana YİKOB'un toplam 14.7 milyon TL pay dağıttığını belirtti.

2016 1. Dönem projeleri hakkında bilgiler veren Vali Düzgün, Milli Eğitim Bakanlığına ait 26, İç İşleri Bakanlığına ait 4 ve Kültür ve Turizm Bakanlığına ait 1 olmak üzere 31 projenin hayata geçeceğini belirtti.

Bugüne kadar YİKOB'un 86 biten ve 22 devam eden proje olmak üzere toplam 108 projeyi hayat geçirdiğini belirten Vali Düzgün, bu projeler için 117 milyon TL harcandığını söyledi.

Toplantıda, Vali Düzgün başkanlığında Vali Yardımcıları ve kamu kurumlarının il ve bölge müdürleri arasında karşılıklı görüş alış verişinde de bulunuldu. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Vali Orhan Düzgün Mehmet Aktaş Kayseri Ekonomi Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title