Haberler

İbradı'da Fotomaraton Heyecanı Devam Ediyor

Antalya’nın İbradı ilçesinde düzenlenen "1.Torosların İncisi İbradı Fotomaratonu" devam ediyor.

Antalya'nın İbradı ilçesinde düzenlenen "1.Torosların İncisi İbradı Fotomaratonu" devam ediyor.

İbradı Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen "1.Torosların İncisi İbradı Fotomaratonu" büyük bir coşkuyla devam ediyor. İbradı ve mahallelerinin ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtımı ve fotoğraf sanatını desteklemek amacıyla gerçekleştirilen fotomaratona yerli ve yabancı pek çok fotoğrafçı kayıt yaptırarak çekimlere başladı. Türkiye Fotoğraf Sanatçıları Federasyonu'nca (TFSF) tarafından da resmi olarak fotomaratonda, yarışmacılar eserlerini 21 Haziran'a kadar teslim edebilecekler.

Profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçıların katılımına açık olan fotomaratona fotoğraf sanatçıları İbradı ve mahalleleri Ormana, Ürünlü, Başlar, Çukurviran, Maşat, Düzlen,Üzümdere'de 21 Haziran'a kadar çekecekleri en fazla 4 adet fotoğrafla katılabilecekler. "1.Torosların İncisi İbradı Fotomaratonu"nda birinciye 2000 TL, ikinciye 1500 TL, üçüncüye 1000 TL olmak üzere çeşitli dallarda toplamda 10.500 TL ödül verilecek.

Akın Acar, Bülent Ülker, Cihan Karaca, Erdoğan Yılmaz, Masis Üşenmez, Seçkin Yenici ve Zehra Çöplü'den oluşan jürinin değerlendirmelerinin sonucunda ödül alan ve sergilemeye değer görülen eserler daha sonra Antalya, İstanbul, Ankara başta olmak üzere pek çok kentte sergilenerek fotoğrafseverlerin beğenisine sunulacak.

Fotomaratona gösterilen yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, "İbradı ve mahalleleri yeşil doğası ve görsel güzellikleri ile 'Torosların İncisi' ünvanını hakkeden bir bölge. Belediye olarak düzenlediğimiz fotomaratonda fotoğrafın görsel gücü ile bölgemizin tarihi ve turistik değerlerini birleştirerek bölgemizin ulusal ve uluslararası platformda tanıtımını yapmak istiyoruz" dedi.

Başkan Küçükkuru seçilen fotoğrafların İbradı Belediyesi arşivinde yer alarak gelecek kuşaklara bırakılacak görsel bir bellek niteliği taşıyacağını da sözlerine ekledi. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Serkan Küçükkuru Türkiye Antalya İbradı Yerel Haberler

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title