Haberler

HDP 4 Koldan Çalışma Yürütüyor

Güncelleme:

HDP'nin Batman milletvekili adayları Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran ve Hasan Yağız'ın seçim çalışmaları devam ediyor.

HDP Batmanda seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı

HDP milletvekili adayları Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran ve Hasan Yağız'ın seçim çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

HDP'nin Ezidî kökenli Milletvekili Adayı Ali Atalan seçim çalışmaları kapsamında Batman Beşiri ilçesinde bulunan Ezidi köylerini ve çevre köyleri ziyaret etti.

Atalan'a partililer ve Avrupa Ezidi Federasyonu Eş Başkanı Leyla Ferman eşlik etti.

Atalan ve beraberindekilerin yaptığı ziyaretlerde Beşiri'ye bağlı Ezidİ köylerine geçilerek buradaki Ezidİler ile bir araya geldi.

Atalan ve beraberindekiler köy ziyaretlerinin ardından 7 Mayıs'ta Şengal'de gerçekleştirdiği eylem sonucu yaşamını yitiren PKK'li Bekir Aslan için Gercüş ilçesine bağlı Esentepe (Til Hesen) köyünde bulunan aile evine geçerek başsağlığında bulundu.

AİLELER VE İŞÇİLER, EMEKÇİLER ZİYARET EDİLDİ

HDP Milletvekili Adayı Ayşe Acar Başaran da kent merkezinde aile ziyaretlerinde bulundu. Acar'a Batman Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Akel ve partililer eşlik etti.

Gittikleri her evde sıcak karşılanarak ağırlanan Acar ve beraberindekiler, seçimler hakkında aileler ile bilgi alışverişinde bulunarak, HDP'nin yeni yaşam modelini anlattı.

HDP Milletvekili Hasan Yağız da TPAO işçileri ile TPAO sitesinde bir araya geldi. Yağız'a Petrol İş Batman Sendikası yöneticileri ve partililer de eşlik etti.

Yağız, HDP'nin işçi ve emekçiler üzerine beyannamesinde ne kadar yer verdiğini işaret ederek, HDP'nin işçi ve emekçilerin partisi olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Temsilci / Yerel

Ayşe Acar Başaran Hasan Yağız Ali Atalan Batman Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title