Haberi Paylaş

Gezi Eylemlerinin Toplumsal Düzene Etkisi" Konulu Söyleşi

Yerel Haberler

Gezi Eylemlerinin Toplumsal Düzene Etkisi' Konulu Söyleşi

Tepebaşı Belediyesi ile Eskişehir Çağdaş Gazeteciler Derneği’nin ortaklığında düzenlenen, “Direnen Diriliş” başlığı altında, “Gezi Eylemlerinin Toplumsal Düzene Etkisi” konulu söyleşi, Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Tepebaşı Belediyesi ile Eskişehir Çağdaş Gazeteciler Derneği'nin ortaklığında düzenlenen, "Direnen Diriliş" başlığı altında, "Gezi Eylemlerinin Toplumsal Düzene Etkisi" konulu söyleşi, Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP Parti Meclis Üyesi Gaye Usluer ve çok sayıda vatandaşın katıldığı konferans ve açık oturuma, CHP Genel Başkan Yardımcısı Toplumbilimci Prof. Dr. Sencer Ayata, Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Işık Kansu, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Bahar Gökler, SBF Öğretim Elemanı Dr. Serdar Şahinkaya ve Anayasa Mahkemesi Emekli Raportörü Ali Rıza Aydın konuşmacı olarak katıldı.

Yaşanan gezi eylemlerinin konuşulduğu söyleşide, eylemlerde gençlerin ve kadınların ön planda olduğu, bu eylemlerin, sadece bir park için olmadığı, hükümete karşı bir tepki olarak ortaya çıktığı vurgulandı. Yapılan etkinliğin ardından Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Işık Kansu, Direnen Diriliş adlı kitabını okurları için imzaladı. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Çağdaş Gazeteciler Derneği Zübeyde Hanım Eskişehir Tepebaşı Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title