Haberler

Garanti Bankası Genel Müdürü ve Üst Düzey Yöneticileri Kayseri Şeker Ziyaretinde

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil ve Yönetim Kurulu Üyesi Javier Bernal Dionis, Genel Müdür Yardımcıları, Kayseri Şeker Fabrikasını ziyaret ederek Başkan Hüseyin Akay’dan Kayseri Şeker’in 4.5 yıl önceki hali ve bu günkü gelinen nokta hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil ve Yönetim Kurulu Üyesi Javier Bernal Dionis, Genel Müdür Yardımcıları, Kayseri Şeker Fabrikasını ziyaret ederek Başkan Hüseyin Akay'dan Kayseri Şeker'in 4.5 yıl önceki hali ve bu günkü gelinen nokta hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, 4 buçuk yıl önce bataktaki bir fabrikanın Kayseri'de vergi rekortmeni olması, Türkiye'deki 100 büyüklerin içerisine girmesi, Kurumun zirveye taşınmasında izlenen yol, ekip çalışması, israfın önlenmesi, çalışana ve çiftçiye güven duygusu verilerek kuruma sahiplenmelerinde izlenen yol ve yöntemleri yerinde inceleme yapmak üzere üst düzey yöneticilerle Kayseri Şeker'i örnek kuruluş olarak ziyarette bulunduklarını belirtti.

Kayseri Pancar Ekicileri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Bankacılık hizmetlerinde geldiği nokta itibarıyla önemi her geçen gün artan Garanti Bankasının üst düzey yöneticilerinin Kayseri Şeker'i ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Akay, Kayseri Şeker'in bugün geldiği nokta itibarı ile bütün sıkıntılarından kurtulmuş olduğunu ve 4 buçuk yılda yapılan çalışmaları, çiftçi, çalışan, nakliyeci ve yönetici dayanışmasının örneklerini misafirlerine anlattıklarını belirtti.

Garanti Bankası Yöneticilerinin Kayseri Şeker'i ziyaret heyetinde ;Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, Yönetim Kurulu Üyesi Javier Bernal Dionis,Genel Müdür Yardımcısı ve Ticari Bankacılıktan Sorumlu Recep Baştuğ, Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü Koordinatörü Burak Ali Göçer, Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, Krediler ve Risk Yönetim Başkanı Ali Temel, Bölge Krediler Müdürü Oğuz Kaygısız, Orta Anadolu Bölge Müdürü Burak Ülger, Kayseri Şube Müdürü Erhan Özerden oluştu. Ziyarette Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent benli de hazır bulundu. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Garanti Bankası Kayseri Şeker Hüseyin Akay Yerel Haberler

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title