Haberler

Ergani MYO'da Fotoğrafçılık Üzerine Söyleşi

Güncelleme:

Diyarbakır Fotoğraf Amatörleri Derneği (DİFAK) tarafından Ergani Meslek Yüksekokulunda söyleşi düzenlendi.

Diyarbakır Fotoğraf Amatörleri Derneği (DİFAK) tarafından Ergani Meslek Yüksekokulunda söyleşi düzenlendi. Bilgisayar Programcılığı Bölümü, Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Faruk Aksoy ve Bilgisayar Programı öğrencisi Hüsamettin Arca'nın organize ettiği söyleşide, DİFAK üyesi İskan Altın ve Türkan Kılıç fotoğrafçılık hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Fotoğraf çekmenin kişinin kendini ifade ediş biçimi olduğunu ve fotoğraf çekmenin düşünülenin aksine, büyük emek istediğini belirten İskân Altın, çekilmiş olan fotoğrafların her birinin bir hikâyesinin olduğunu, olayları doğru ve yerinde görebilmek gerektiğini belirtti. Altın, belirli konular üzerinde yaptığı port folyo çalışmalarından bilgiler verdi.
Türkan Kılıç ise fotoğrafçılığa nasıl ve ne şartlarda başladığını, herkesin şuan ki teknolojiyle birer fotoğrafçı olabileceğini belirterek, en iyi fotoğraf nasıl çekilir sorusuna cevap verdi. Diyarbakır bölgesi fotoğraf çalışmalarının sunulduğu söyleşide öğrenciler fotoğraf çekmenin püf noktalarını ve yapılması gerekenleri öğrendi.

Kaynak: Temsilci / Yerel

Faruk Aksoy Diyarbakır Ergani Yerel Haberler

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Bakmadan Geçme

Jon Bon Jovi'nin oğluyla evlenen Millie Bobby Brown kimdir? Kaç yaşında, nereli? 2024 deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Deprem konutlarının ne kadarı teslim edildi? Fatih Karagümrük Samsunspor maçı CANLI izle! (HD) 25 Mayıs Fatih Karagümrük Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray başkanı kim oldu? Galatasaray başkanlık seçimi bitti mi, kim kazandı? Başkan Süheyl Batum, Dursun Özbek mi oldu? İnci Taneleri hangi kanalda? İnci Taneleri dizisi ne zaman, nerede yayınlanıyor? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta sorun mu var, neden açılmıyor? 25 Mayıs Cumartesi Whatsapp sorunları! FA Cup Finali hangi kanalda? FA Cup Manchester City - Manchester United maçı nereden izlenir? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi?
BDDK, Marin Yatırım Bankası, Aytemiz Yatırım Bankası ve Adil Katılım Bankası'na faaliyet izni verdi

BDDK, Marin Yatırım Bankası, Aytemiz Yatırım Bankası ve Adil Katılım Bankası'na faaliyet izni verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title