Haberler

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu

Güncelleme:

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan basın emekçileri ile bir araya geldi. Başkan Atay, gazetecileri Efeler Belediyesi'nce hizmete açılan Doğa Otel ve Restaurant'ta ağırlayarak samimi bir ortamda sohbet etti.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan basın emekçileri ile bir araya geldi. Gazetecileri, kısa zaman önce Efeler Belediyesi'nce hizmete açılan Doğa Otel ve Restaurant'ta ağırlayan Başkan Atay, burada düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla samimi bir ortamda sohbet etti.

Gazetecilerin demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurgulayan Başkan Mehmet Fatih Atay, yaptığı konuşmada, "Sizleri belediyenin yapmış olduğu böyle bir mekanda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Siz gazeteciler çok kutsal bir görev yapıyorsunuz; insanların haber alma hakkını elde etmesini sağlıyorsunuz. Siyasetçiler genellikle eleştirilere açık olmadıkları için gazetecileri sevmezler. Bense hayatım boyunca eleştirilere açık oldum. Doğru şeyler yapmak istiyorsanız eleştirilmekten korkmayacaksınız. Doğruysanız, yaptıklarınızdan korkmuyorsanız, yaptığınız şeyler toplumun mutluluğu içinse, korkmanıza gerek yok" ifadelerine yer verdi..

"Siyasetçilerin doğru işler yapmasını tarafsız gazetecilik anlayışı sağlar"

Gazetecilerin çok zor şartlarda görev yaptığını sözlerine ekleyen Başkan Mehmet Fatih Atay; "Görevleri haber vermek olan gazeteciler öldürülüyor. Bunun örneğini ne yazık ki Gazze'de gördük, savaş muhabirleri öldürüldü. Yaptığınız işin etkisi toplumda çok fazla. Toplumu yöneten siyasetçilerin doğru işler yapmasını ancak tarafsız ve bağımsız olan gazetecilik anlayışı sağlayabilir. Sizler bu ülkenin doğru yönetilmesini sağlamak sorumluluğundasınız ve bunu yerine getiriyorsunuz. Bu nedenle çok teşekkür ediyorum. Önemli olan herkesin sorumluluklarını bilerek, birlikte, uyum içinde çalışmasıdır. Bugün birlikte olduğumuz için çok teşekkür ederim. Hepinizin gününü kutluyorum. Birlikte nice günler diliyorum" dedi. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Fatih Atay Gazeteciler Günü Efeler Fatih Yerel Haberler Yerel Politika Güncel Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title