Edibali Temiz Siyaset İçin Oy İstedi - Haberler
Haberi Paylaş

Edibali Temiz Siyaset İçin Oy İstedi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Edibali Temiz Siyaset İçin Oy İstedi

Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, vatandaşları temiz siyaset için partisine oy vermeye davet etti.

Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, vatandaşları temiz siyaset için partisine oy vermeye davet etti.

Antalya'dan başladığı seçim gezilerine devam eden Aykut Edibali, Millet Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili

Adayı Prof. Dr. Abdulhaluk Çay, Ulaştırma Eski Bakanı Prof. Dr. Enis Öksüz ve beraberindekiler ile Adana'ya geldi.

Adana TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Aydın'ın hazırlayıp sunduğu "2015 Seçim Zamanı" adlı televizyon programına Prof. Dr. Çay ve Prof. Dr. Öksüz ile birlikte katılan Edibali, soruları yanıtladı.

Çözüm süreci konusunda izlenen politikanın yanlış olduğunu ve devletin teröristlerle pazarlık yapmasının mantıkla izah edilemeyeceğini söyleyen Edibali, devletin vatandaşların sorunlarını demokratik yollarla çözmesi gerektiğini ve bölge sorununun 15 gün içerisinde çözülebilecek bir konu olduğunu öne sürdü.

Prof. Dr. Enis Öksüz de hükümetin başta tüp geçit olmak üzere, hızlı tren gibi birçok projenin kendi bakanlığı döneminde hazırlandığını belirterek bir kısmının antlaşmalarını da bizzat kendisinin yaptığını aktardı.

Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, vatandaşları temiz siyaset için Millet Partisi'ne 7 Haziran'da oy vermeye davet etti. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Millet Partisi Aykut Edibali Enis Öksüz Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title