Haberler

Diyarbakır Lice'de iki mahalle geçici özel güvenlik bölgesi ilan edildi

Güncelleme:

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde iki mahalle 15 gün süreyle "özel güvenlik bölgesi" ilan edildi. Valilikten yapılan açıklamada vatandaşların bu bölgeye izinsiz olarak girmeleri yasaklandı.

Diyarbakır Valiliği, Lice'de iki mahallenin 15 gün süreyle "Geçici Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildiğini duyurdu.

2 MAHALLE GEÇİCİ ÖZEL GÜVENLİK BÖLGESİ İLAN EDİLDİ

Valilikten yapılan açıklamada, milli güvenlik, kamu düzeni ve kamu esenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi ve başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması amacıyla Lice ilçesi Yolçatı ve Dibek Mahallesi sınırlarında bulunan Hoydanagervan Tepe Bölgesi'nin 26 Şubat saat 00.01 (dahil) ile 11 Mart saat 00.01 (dahil) tarihleri arasında 15 gün süreyle "Geçici Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildiği belirtildi.

Diyarbakır Lice'de iki mahalle geçici özel güvenlik bölgesi ilan edildi

VATANDAŞLAR İZİNSİZ GİREMEYECEK

Açıklamada, vatandaşların bu tarihler arasında can ve mal güvenlikleri bakımından söz konusu bölgeye izinsiz olarak girmelerinin yasak olduğu, yasağa uymayanlar hakkında 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 66'ncı maddesi gereğince cezai işlem uygulanacağı ifade edildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Diyarbakır Valiliği Güvenlik Yerel Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Manchester City Real Madrid maçını şifresiz veren kanallar! Manchester City Real Madrid maçı nereden izlenir, hangi kanal veriyor? Manchester City-Real Madrid maçı CANLI izle! 17 Nisan M.City-Real Madrid Şampiyonlar Ligi maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? EXXEN canlı maç izle! (M.CİTY-REAL MADRİD) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 17 Nisan EXXEN spor canlı izle! TFF Başkan adayları kim? 2024 TFF başkan adayları? Erdal Alkış kimdir? Erdal Alkış hangi takımlı? Partilerin milletvekili sayısı 2024! (GÜNCEL) Hangi partinin kaç milletvekili var? SimSimi nedir? Simsimi tehlikeli mi? 17-18 Nisan GÜNCEL Akaryakıt Fiyatları! Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 17-18 Nisan hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 17-18 Nisan 2024 Konya su kesintisi listesi! Ruhi Çenet'in YouTube kanalı tekrar çalındı mı, hacklendi mi? 19 Nisan Tarihte Bugün ne odu? 19 Nisan'da ne oldu? 19 Nisan ne günü? 19 Nisan'da doğan ünlüler! Tarihte bugün ne oldu? 17 Nisan tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu? İşte, 17 Nisan'da yaşananlar! Chicago Bulls Atlanta Hawks NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 18 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! Chicago Bulls Atlanta Ha BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 17-18 Nisan 2024 Bursa su kesintisi listesi!
500

Yorumlar (10)

Kasım Ekşi:

Kılıcı keskin olsun askerimizin.

311
89
yanıtYanıtla
yusuf erdin:

alçak savaşdamıyz kılıçtan bahsediyorsun

43
98
yanıtYanıtla
Alperen:

yusuf erdin:alçak arıyorsan kendine veyaptıklarınıza bakacaksın köpekbile yemek yediği kabapislemiyor işte neolduğunuzu anla.

yanıt60
yanıt13
Ali Yurt:

PKK yandaşları olan herkesi vurun hiç bir ülkede teröre bukadar destek veremezler

88
40
yanıtYanıtla
JY:

FILISTIN VAR.

yanıt4
yanıt26
Alperen:

Bunları bu ülkenin başına bela edenin Allah belasını versin .

59
28
yanıtYanıtla
Güray Dilli :

Ülkeme verdikleri zararı ortaya koysan , kaç yıldır ileriye gidememişiz , anlarsınız

59
3
yanıtYanıtla
Sabahattin Polat :

İleri gitmek istiyorsan otur konuş

yanıt16
yanıt33
JY:

PKK HAMAS AYNI SEYDIR IKISIDE TERORIST.

10
50
yanıtYanıtla
golebicemarti golebicemarti:

PKK'ya ve başka yapılara müzahir (meyilli) olan/olabilecek içerideki ve dışarıdaki kardeşlerime seslenmek istiyorum. Seninle/Beni birbirimize düşürdüklerinde Gazze'de Müslümanların başına gelenlerin Seninle/Benim başımıza da geleceğinden hiç şüphen olmasın. Senin kara kaşına/kara gözüne aşık değil onlar, aklını başına topla sevgili kardeşim. Sağlıcakla kal. Saygılarımla.

8
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title