Haberler

Çöllü'den Ahmetli'nin Mahallelerine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Cem Çöllü, Ahmetli’ye bağlı Karaköy, Dereköy, Bahçecik ve Hacıköseli Mahallerini ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Cem Çöllü, Ahmetli'ye bağlı Karaköy, Dereköy, Bahçecik ve Hacıköseli Mahallerini ziyaret etti. Mahalle Muhtarları ile tek tek görüşerek onların taleplerini dinleyen Daire Başkanı Cem Çöllü, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği hizmetleri de anlattı.

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Cem Çöllü, Ahmetli'ye bağlı dört mahalleye ziyarette bulundu. Çöllü'nün Karaköy, Dereköy, Bahçecik ve Hacıköseli Mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaretlere Ahmetli Koordinasyon Şube Müdürü Orçun Abalı, Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı personelleri Cem Özleyen ve Mehmet Baştuğ da eşlik etti. Mahalle Muhtarları Abdullah Adıgüzel, Oruç Karaaslan, Halil Kurt, Hasan Taşkın ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Daire Başkanı Cem Çöllü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını iletti. Mahalle muhtarları ile tek tek görüşen Cem Çöllü, muhtarların taleplerini dinledi.

HİZMETLER ARTMAYA DEVAM EDECEK

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde gerçekleştirdiği hizmetler hakkında mahalle muhtarları ve vatandaşlara bilgiler veren Daire Başkanı Cem Çöllü, mahallelerin Manisa'nın Büyükşehir Belediyesi olmasının ardından önemli hizmetler almaya başladığını belirterek, öncelikli ihtiyaçlarını belirlenerek çalışmaların bu doğrultuda gerçekleştirildiğini söyledi. Mahallelerde otobüs seferlerinin başladığının dile getiren Çöllü, "Kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile içme suyu ve kanalizasyon şebeke hattı çalışmalarımız yapıldı, yapılmaya da devam edilecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda mahallelerimizin eksikliklerini tespit ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de hizmetlerimiz belirli bir program dahilinde artmaya devam edecek" dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin mahallelerinde gerçekleştirdikleri hizmetlerin vatandaşları memnun ettiğini belirten Muhtarlar da Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibine mahalle sakinleri adına teşekkür etti. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Dereköy Karaköy Ahmetli Yerel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title