Bölge Amatör Futbol Karması - Haberler
Haberi Paylaş

Bölge Amatör Futbol Karması

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Bölge Amatör Futbol Karması

Malatya-Diyarbakır TFF Bölge Müdürlüğü tarafından ortaklaşa oluşturulacak takım, Bölge Amatör Futbol karma takımları turnuvasına katılacak.

Malatya- Diyarbakır TFF Bölge Müdürlüğü tarafından ortaklaşa oluşturulacak takım, Bölge Amatör Futbol karma takımları turnuvasına katılacak.

Konuyla ilgili bilgiler veren Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir, "Türkiye Futbol Federasyonunca, Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüklerinin bulunduğu illerde o bölgedeki tüm illeri kapsayan Bölge Amatör Futbol Karması takımları oluşturulacak. Birincisi 2010 yılında düzenlenen bu organizasyonun ikincisi 2012 yılı Haziran ayı içinde yapılacak. Turnuvaya Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Sakarya, Samsun, Trabzon, Kayseri bölge müdürlükleri birer takım, Malatya-Diyarbakır ve Erzurum-Van bölge müdürlükleri birlikte bir takım olmak üzere toplam 12 takım katılacaktır. Karmada yer alacak futbolcular, o bölgeye bağlı illerden lisanslı olacak. Futbolcular 1982-1994 yılları arası doğumlu olacak" dedi.

Malatya bölgesi olarak çalışmalara başlandığını kaydeden Özdemir, şunları söyledi: "TFF Malatya Bölge Müdürlüğü'nün burada olması nedeniyle faaliyet Malatya bölgeye verilmiştir. Teknik sorumlu olarak Zafer Güler hocamız seçmeleri gerçekleştirecek. Turnuvada şampiyon olan takımımız Avrupa'da amatör karma olarak Türkiye'yi temsil edecektir" diye konuştu. - MALATYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Diyarbakır, Malatya, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title