Haberi Paylaş

Bilecik haber | Sıcaktan bunalan Bilecikliler havuza akın etti

Yerel Haberler

Bilecik haberi: Sıcaktan bunalan Bilecikliler havuza akın etti Su Eğlence Dünyası en çok kadınlar gününde dolu oluyor Bilecik'te 31 dereceye kadar yükselen sıcaklardan bunalan vatandaşlar havuzlara akın etti.

Sıcaktan bunalan Bilecikliler havuza akın etti

Su Eğlence Dünyası en çok kadınlar gününde dolu oluyor

BİLECİK - Bilecik'te 31 dereceye kadar yükselen sıcaklardan bunalan vatandaşlar havuzlara akın etti.

Bilecik merkez Osmangazi Mahallesinde bulunan belediye ait Su Eğlence Dünyası geçtiğimiz yıllara göre bu yıl daha bir ilgi görüyor. Sıcaklardan bunalan vatandaşlar serinlemek için havuzlara akın etti. Karma, kadınlara özel ve aile şeklindeki gruplar halinde vatandaşa hizmet veren Su Eğlence Dünyası, en çok kadınlar gününde dolu oluyor.

Havuzun her gün ful çektiğini anlatan görevli Furkan Mert Arar, "Burada 6,7 öğretmen olarak görev yapmaktayız. Havaların daha da ısınmasıyla birlikte halkımız daha da rağbet göstermeye başladı" dedi.

"Günlük ortalama 150- 200 kişi geliyor"

Cankurtaran Buse Yücel Çoban ise, " Havaların ısınmasıyla birlikte günlük ortalama 150- 200 kişi olarak halkımız havuzumuza rağbet göstermektedir" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Cem Kaan Toka - Yerel

Osmangazi Bilecik Yerel Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title