Bekiroğlu ve Belediye Başkanlarından Vali Kılıç'a Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Bekiroğlu ve Belediye Başkanlarından Vali Kılıç'a Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Bekiroğlu ve Belediye Başkanlarından Vali Kılıç'a Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ve ilçe belediye Başkanları Çorum Valisi Necmeddin Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ve ilçe belediye Başkanları Çorum Valisi Necmeddin Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, Çorum'da kalıp bürokrasi anlayışını belki bu ziyarette değiştireceklerini belirterek, ilçe belediye başkanları ile bir ilki gerçekleştirerek ilk kez birlikte bir valiyi ziyaret ettiklerini söyledi.

Devletin bekası, milletin refahı için devleti temsil eden mülki amirlerin uyum içerisinde çalışmasının büyük önem taşıdığını dile getiren Bekiroğlu, Ak Belediyeler olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman üzerlerine düşen görevi yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Çorum için iyi şeyler yapma çabasını sürdüreceklerini kaydeden Bekiroğlu, Çorum'a faydalı olan her kesimle birlikte çalışmayı hedeflediklerini bildirdi. Bekiroğlu, yapılan hizmetlerin yegane amacının halka hizmet etmek bu vesileyle de Hak'ka hizmet olduğunu belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Necmeddin Kılıç ise, tüm ilçe belediyeleri ziyaret ederek incelemelerde bulunacağını belirtti.

Belediyelerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı istediklerini belirten Kılıç, kanunlar çerçevesinde ve İl Özel İdaresi bünyesinde belediyelere her zaman yardımcı olmaya hazır olduklarını kaydetti.

Ziyarete, Alaca Belediye Başkanı Muhammed Esat Eyvaz, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Boğazkale Belediye Başkanı Osman Tangazoğlu, Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun katıldı. - ÇORUM

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Necmeddin Kılıç, AK Parti, Çorum, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title