Necmeddin Kılıç Haberleri

Necmeddin Kılıç haber, Necmeddin Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necmeddin Kılıç - 02.11.2018
Çorum Valisi Kılıç'a Veda Programı
Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Çorum Valisi Necmeddin Kılıç için veda yemeği verildi.
Necmeddin Kılıç - 01.11.2018
Dünya İkincisi Güreşçiye Arsa Hediye Edilecek
Vali Necmeddin Kılıç, törende yaptığı konuşmada, güreşin ata sporu olduğunu vurgulayarak, önemli bir spor branşında büyük derece elde eden Fatih Erdin'i tebrik etti.
Necmeddin Kılıç - 30.10.2018
Vali Kılıç'tan Başkan Gül'e Veda Ziyareti
Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanmasının ardından Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül'e veda ziyaretinde bulundu.
Necmeddin Kılıç - 24.10.2018
20 Gün Önce Evlendiği Şehit Eşini Asker Selamıyla Uğurladı (2)
Cenaze törenine, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Sayan, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Kırıkkale Valisi İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, şehidi yakınları ile yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Necmeddin Kılıç - 24.10.2018
20 Gün Önce Evlendiği Şehit Eşini Asker Selamıyla Uğurladı
Cenaze törenine, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Sayan, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Kırıkkale Valisi İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, şehidi yakınları ile yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Necmeddin Kılıç - 23.10.2018
Mardin'deki Terör Saldırısı
Şehidin cenazesi havalimanında, yakınları, Amasya Valisi Osman Varol, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.
Necmeddin Kılıç - 20.10.2018
Hisarcıklıoğlu: "Kaynaklarımızın Hepsini Nefes Kredisinde Kullanıyoruz"
Açılışın ardından okulu gezen Hisarcıklıoğlu ve Arslan, daha sonra Çorum Ticaret Borsası ile Vali Necmeddin Kılıç'ı ziyaret etti.
Necmeddin Kılıç - 20.10.2018
Kaynaklarımızın Hepsini Nefes Kredisinde Kullanıyoruz"
Açılışın ardından okulu gezen Hisarcıklıoğlu ve Arslan, daha sonra Çorum Ticaret Borsası ile Vali Necmeddin Kılıç'ı ziyaret etti.
Necmeddin Kılıç - 12.10.2018
Çorum Valisi Kılıç'tan "Fırsatçılık" Uyarısı
Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, dövizde yaşanan dalgalanmalardan dolayı fırsatçılık yapanlara karşı gerekli tedbirlerin alındığını ve denetimlerin artırılacağını bildirdi.
Necmeddin Kılıç - 12.09.2018
Eski Milli Futbolcular, Çorum'da Gençlerle Buluştu
Oğuz Çetin, Hami Mandıralı, Ali Gültiken ve Ergün Penbe, söyleşi öncesi Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ve Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca'yı da makamlarında ziyaret etti.
Necmeddin Kılıç - 10.09.2018
Ayakkabıcılar Arastası Restore Edilecek
Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, proje hakkında bilgi vermek üzere, arasta esnafıyla istişare toplantısında bir araya geldi.
Necmeddin Kılıç - 30.08.2018
Büyük Zafer'in 96. Yılı Kutlanıyor
Daha sonra Valilik makamında Vali Necmeddin Kılıç, İl Garnizon Komutanı Albay Çetin Öcal ve Belediye Başkanı Zeki Gül'ün katılımıyla tebrikleri kabul etti.
Necmeddin Kılıç - 29.08.2018
İntihar Eden Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü İçin Tören (3)
ÇORUM'DA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Samsun'da dün makamında intihar eden 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekoku Müdürü Cihan Alagöz'ün cenazesi, memleketi Çorum'a getirildi. Cihan Alagöz için Çorum Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi. Törene, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Polis Akademisi Başkanı Prof.
Necmeddin Kılıç - 29.08.2018
Dha Yurt Bülteni 15
Görüntü Dökümü Olayın yaşandığı evden detay görüntüler Anneanne Zülfiye Yavuz ile röportaj Avukat Abdulsamed Bal ile röportaj Hasan POLAT/KAHRAMANKAZAN (Ankara), =========================== İntihar eden Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü için tören (3) ÇORUM'DA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Samsun'da dün makamında intihar eden 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekoku Müdürü Cihan Alagöz'ün cenazesi, memleketi Çorum'a getirildi. Cihan Alagöz için Çorum Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi. Törene, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Polis Akademisi Başkanı Prof.
Necmeddin Kılıç - 29.08.2018
Samsun Polis Meslek Yüksekokulu Müdürünün Odasında Ölü Bulunması
Törene, Alagöz'ün eşi Nurgül, kızları Ceren ve Emine Alagöz'ün yanı sıra Samsun Valisi Osman Kaymak, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Polis Akademisi Başkanı Prof.
Necmeddin Kılıç - 20.08.2018
Çorum'da Protokol İkinci Gün Bayramlaşacak
Vali Necmeddin Kılıç, il protokolünün katılımıyla yapılacak bayramlaşmanın ardından protokolle Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Araştırma Hastanesi ile huzurevleri, sevgi evleri ve engelli rehabilitasyon merkezleri ile şehit ailelerini ziyaret edecek.
Necmeddin Kılıç - 19.08.2018
Çorum'da Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit Okutuldu
Olçok'un yaptırdığı köy camisindeki programa, Erol Olçok'un kardeşleri Cevat ve Yılmaz Olçok ile aile yakınlarının yanı sıra Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül, eski Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, mesleki ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Necmeddin Kılıç - 18.08.2018
İçişleri Bakanı Soylu Trafik Denetimine Katıldı
Kırıkkale'den helikopterle Sungurlu'ya gelen Bakan Soylu, ilçe stadında Vali Necmeddin Kılıç ve protokol mensupları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı.
Necmeddin Kılıç - 16.07.2018
Emniyet Müdür Yardımcısı Ayarman Veda Etti
Çorum Emniyet Müdür Yardımcısı Baki Ayarman, başka göreve atanması nedeniyle Çorum Valisi Necmeddin Kılıç'a veda ziyaretinde bulundu.
Necmeddin Kılıç - 16.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Valilik önünde bir araya gelen Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu, Garnizon Komutanı Albay Çetin Öcal, Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, siyasi parti temsilcileri, mesleki ve sivil toplum örgütü temsilcileri, şehit aileleri, vatandaşlar ve öğrenciler, ellerinde Türk bayraklarıyla Hürriyet Meydanı'na yürüdü.
Necmeddin Kılıç - 15.07.2018
Çorum'da 15 Temmuz Şehitleri Müzesi Açıldı
Çorum Belediyesi tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına yapılan '15 Temmuz Şehitleri Müzesi' inşaatı tamamlandı. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Kompleksi yanında inşa edilen 15 Temmuz Şehitleri Müzesi için açılış töreni düzenlendi. 2 katlı müze yaklaşık 3 milyon 444 bin TL'ye mal oldu. Müzenin zemin katında sergi salonu, sinema salonu, kafeterya, ikinci katta ise idari odası, mescit ve misafir odaları yer alıyor. Müzede Çorumlu 15 Temmuz şehitlerimiz olan Abdullah Tayyip Olçok, Ali Alıtkan, Akif Kapaklı, Ali Karslı, Emin Güner, Erol Olçok, Mehmet Kocakaya, Mustafa Avcu, Mustafa Karasakal, Mustafa Solak, Osman Arslan ve Yakup Kozan'ın bal mumu heykelleri ve özel eşyaları, fotoğraflar sergileniyor. Ayrıca şehit astsubay Ömer Halisdemir için de özel bir bölüm bulunuyor.   Düzenlenen açılış törenine Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül, Garnizon Komutanı Albay Çetin Öcal, İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve vatandaşlar katıldı.
Necmeddin Kılıç - 15.07.2018
Çorum'da 15 Temmuz Şehitleri Müzesi Açıldı
Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ve MHP İl Başkanı Arslan Kaynar da konuşmalarında, FETÖ'nün hain darbe girişimini lanetleyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Necmeddin Kılıç - 06.07.2018
Vali Kılıç, Osmancık'ta Muhtarlarla Buluştu
Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Osmancık'ta köy muhtarlarıyla düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.
Necmeddin Kılıç - 03.07.2018
Ejder'den Vali Kılıç'a Ziyaret
Yeşilay Derneği Çorum Şube Başkanı İsmail Türker Ejder, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necmeddin Kılıç Haberleri | Necmeddin Kılıç Kimdir - Haberler - Necmeddin Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necmeddin Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Çorum Valisi Kılıç'a Veda Programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 20:31:15. #1.14#

title