Başkan Külcü Yaralı Uzman Çavuş'u Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Külcü Yaralı Uzman Çavuş'u Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Başkan Külcü Yaralı Uzman Çavuş'u Ziyaret Etti

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Bitlis-Tatvan’da terörle mücadele kapsamında sürdürülen operasyon esnasında yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Şen’i ziyaret etti.

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Bitlis-Tatvan'da terörle mücadele kapsamında sürdürülen operasyon esnasında yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Şen'i ziyaret etti.

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı'ndaki (GATA) tedavisinin ardından Çorum'a gelen kahraman askerimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum Belediyesi olarak Yusuf Şen ve ailesinin her zaman yanında olacaklarını söyledi.

Başkan Külcü, "Gazimizin babasının ihtiyaç duyduğu akülü arabaya ve işitme cihazını temin ederek kahraman gazimizin babasına hediye ettik. İnşallah, bir daha böyle üzücü olaylar yaşamayız. Allah, tüm güvenlik görevlilerimize güç kuvvet versin." dedi.

Gazi Yusuf Şen'in babası Aslan Şen ve ağbeyi Hüseyin Şen Başkan Külcü'nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Yusuf, bordo bereli olmak istiyordu. Yaralandı gazi oldu. Rabbim evladımızı bize bağışladı. Allah, tüm askerimizin yardımcısı olsun" dedi.

Ziyarette Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'nün eşi Hatice Külcü, Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu ve eşi Sıdıka Yabacıoğlu, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Cengiz Özkader de hazır bulundu. - ÇORUM

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Muzaffer Külcü Yusuf Şen Bitlis Çorum Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title