Balıkesir'de Ulusal Resim Yarışması Sonuçlandı - Haberler
Haberi Paylaş

Balıkesir'de Ulusal Resim Yarışması Sonuçlandı

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Balıkesir'de Ulusal Resim Yarışması Sonuçlandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) tarafından ortaklaşa düzenlenen "Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda 2’inci Ulusal Resim Yarışması" sonuçlandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) tarafından ortaklaşa düzenlenen "Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda 2'inci Ulusal Resim Yarışması" sonuçlandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı genç nesillerin resim üzerinden gıda güvenilirliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklentileri ile hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturarak kamuoyunda gıda güvenirliğiyle ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla "Geleceğimizin Gözüyle Gıda Ulusal Çocuk Resim Yarışması" düzenlendi. Balıkesir'de dereceye giren öğrenciler, öğretmen ve velileri eşliğinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Koca Seyit Toplantı Salonunda düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Birinci seçilen Fatih İlköğretim Okulu öğrencisi Şeyma Eser, ikinci seçilen Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlköğretim Okulu öğrencisi Gül Sevim Demir ve üçüncü seçilen Balıkesir Özel Doğa Koleji İlköğretim Okulu öğrencisi Zeynep Babayiğit'e ödüllerini Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş verdi. - BALIKESİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Balıkesir Türkiye Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title