Haberi Paylaş
Çocuğunu çakmakla yaktı! Tehdit edilen anne yardım istedi

Çocuğunu çakmakla yaktı! Tehdit edilen anne yardım istedi

Yerel Haberler

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu gündüz kuşağı programının ihbar hattına dehşete düşüren bir video gönderildi. Çocuğunun babası tarafından çakmakla yakıldığını iddia eden kadın, eski eşi tarafından tehdit edildiğini söyledi. Gönderdiği videoda sesi titreyen kadın yardım istedi.

Babası tarafından çakmakla yakıldığı iddia edilen çocuğun annesi N. K., Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" programının ihbar hattına gönderdiği videoyla insanları dehşete düşüren bir iddiada bulundu. Anne N. K., eski eşinin öz çocuklarını çakmakla yaktığını öne sürdü.

"SUÇU SENİN ÜSTÜNE ATARIM"

Y. A., nin annesi gönderdiği videoyla yaşananları anlattı. "Geldiğinde ateşler içerisindeydi. Ben sormaya başladığımda çocuk ağlamaya başladı. Y.A.'yı babasına ayın 19'unda gönderdim. 4 gündür görmüyordu. Y. A.'yı özlediğini söyledi. Ben de gönderdim. Eve geldiğinde bacağını tutuyordu ve ne olduğunu sordum."Y. A., yaşananları annesinin çektiği videoda anlatmaya çalıştı. "Babam yaktı, çakmakla yaktı. Ben korktum, kapıya doğru gittim. Beni yakaladı çok acıyor" diye anlattı. Anne ise ihbar hattına gönderdiği videoda sesi titreyerek konuşmasına devam etti. "Eski eşim, 'bana bağırdı ve benden şikayetçi olursan, bu suçu senin üstüne atarım" dedi. N. K., "Çocuğumuza böyle bir şey yaptığı için tabii ki telefonda şikayetçi olacağımı söyledim ve beni tehdit etti." sözleriyle eski eşinin olaya verdiği tepkiyi anlattı.

HAKAN URAL'DAN YARDIM İSTEDİ

Çaresiz anne, Neler Oluyor Hayatta Programının ihbar hattına başvurarak yardım çağrısında bulundu. "Size başvurdum. Hakan Bey'in çocukları ne kadar sevdiğini ve duyarlı olduğunu biliyorum. Buradan bir çözüm bekliyorum " dedi. Gönderdiği videoda Anne N. K'nın tek isteği vardı, "Babasının şiddetine uğramaması için, çocuğu korumak için belli şartlar dahilinde benim gözetiminde görüştürülmesini istiyorum" dedi. Hakan Ural, bu çağrıya cevapsız kalmadı. "Kesin olarak konuyu sağlamlaştırmak açısından bu haberi yarın tekrar ele alalım. Babaya ulaşamazsak bile konuşalım. Babayı bu kadar zan altında bırakacak bir haberin çağrısını duymama ihtimali yok" dedi.

Çocuğunu çakmakla yaktı! Tehdit edilen anne yardım istedi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Neler Oluyor Hayatta Nur Tuğba Namlı Hakan Ural Kanal D 3. Sayfa Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title