Haberler

Altaç'tan Mitinge Davet

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Diyarbakır Şube Başkanı ve Anadolu Evet Platformu üyesi Aydın Altaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Cumartesi günü Diyarbakır da gerçekleştireceği mitinge tüm Diyarbakırlıları davet etti.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Diyarbakır Şube Başkanı ve Anadolu Evet Platformu üyesi Aydın Altaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın Cumartesi günü Diyarbakır da gerçekleştireceği mitinge tüm Diyarbakırlıları davet etti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Altaç, Diyarbakır halkının 1 Nisan Cumartesi günü İstasyon Meydanı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'a gösterecekleri yüksek teveccüh ile istikrarın da getirisiyle birlikte Diyarbakırlılara hizmet ve yatırım olarak geri döneceğini söyledi. Kardeşliğin, huzurun, refahın yıllardır hüküm sürdüğü bu topraklarda tüm Diyarbakırlıları bunu bozmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğini dile getiren Altaç, "Diyarbakırlı hemşerilerimiz, Recep Tayyip Erdoğan sevdalısıdırlar. Kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle, bu sevgiyi ve coşkuyu hemşerilerimizin gözlerinde hep gördük. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız, bundan 15 yıl önce gerek ülkemizde gerekse Diyarbakır da hayal bile edilemeyen bir çok hizmetleri gerçekleştirdiler ve bundan sonrada gerçekleştirmeye devam edeceklerdir" dedi.

Siyasi görüşü her ne olursa olsun elini vicdanına koyan her Diyarbakırlının hizmetleri takdir ettiklerini anlatan Altaç, "Cumartesi miting coşku ve heyecan ile geçecektir. Ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşıyan 16 Nisan referandumuna sayılı günler kala bu Miting 'Barış ve kardeşlik' teması ile gerçekleştirilecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırımı 1 Nisan tarihinde büyük bir coşkuyla şehrimizde misafir edeceğiz. İnşallah Cumartesi günü ASKON olarak biz de Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın mitinginde olacağız. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde bütün vatandaşlarımızı İstasyon Meydanı'na bekliyoruz" diye konuştu. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Recep Tayyip Erdoğan Aydın Altaç Diyarbakır AK Parti Yerel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title