Haberler

Ahmet San'dan Açık Hava Tiyatrosu'na Tam Not

Güncelleme:

Alanya Belediye Başkanı Sipahioğlu'nun daveti üzerine Alanya'ya gelen Ahmet San, Alanya Açık Hava Tiyatro inşaatında incelemelerde bulundu.

Antalya'nın Alanya İlçe Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nun daveti üzerine Alanya'ya gelen ünlü organizatör Ahmet San, Alanya Açık Hava Tiyatro inşaatında incelemelerde bulundu.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan San, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nun daveti üzerine ekibiyle beraber Alanya'ya geldiklerini söyledi. San, "Dünyanın çeşitli ülkelerinden insanların burayı tercih etmeleri şehri gezince gerçekten belli oluyor. Böyle bir yerde muhteşem klasik, antik tiyatro konseptinde bir gösteri ve kültür merkezinin olması çok önemliydi. Bu büyük eksiklikti. Başkanımız bu eksikliği gidermiş. Kapasitesiyle konumuyla, mimarisiyle, projesiyle muhteşem bir eser olmuş. Başkanımız büyük alicenaplık göstererek gerçek kullanıcıların ihtiyaçlarını tespit edip projeyi ona göre oluşturmak için açılma aşamasında eksikliklerin giderilmesini talep etti. Geçen haftada Devlet Opera ve Balesi'nden teknik arkadaşlar geldi. Ben de ekibimle beraber profesyonel açılardan görüşlerimizi bildirmekten büyük haz duyuyorum" dedi.

Alanya Belediyesi'nin ilgili profesyonelleri, menajerleri davet ederek burada ağırladığını kaydeden Ahmet San, "Kültür hayatına çok önemli katkı sağlayacağına inanıyorum. Çok doğru yapılmış bir proje hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hasan Sipahioğlu Ahmet San Antalya Yerel Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title