MHP Samsun Adayı Günaydın, Havza'yı Ziyaret Etti
Haberler » Yerel » MHP Samsun Adayı Günaydın, Havza'yı Ziyaret Etti - Haberler

MHP Samsun Adayı Günaydın, Havza'yı Ziyaret Etti

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ferhat Günaydın, Havza'da ziyaretlerde bulundu.

MHP Samsun Adayı Günaydın, Havza'yı Ziyaret Etti

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı , Havza'da ziyaretlerde bulundu.

Esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Günaydın, köylerden pazar alışverişi yapmak için gelen köylülerin yoğunlukta olduğu minibüs duraklarını da ziyaret etti.

Günaydın, ziyaretlerinde, "Bizler şehre hizmet etmek için talip olduk. 30 Mart seçimlerinde herkese büyük sorumluluk düşüyor. Samsun'un geleceği sizlerin elinizde, bu yüzden iyi düşünüp doğru karar vermek gerekiyor. Hizmet etmenin partiyle ya da parayla işi yok, bu bir zihniyet işidir. Samsun, iktidardan alması gereken hizmetin dörtte birini almıştır. Size en iyi projelerle hizmet edeceğiz. İş kapısı açmalı, yatırımcıyı teşvik etmeliyiz. İlimizde istihdamı artıracak projeler ile yola çıktık. Bir diğer konu da 31 Mart tarihinden itibaren tüm halkımız tek bir araç ile Samsun merkeze ulaşacak. Eğer 30 Mart'taki seçimlerde teveccüh gösterirseniz, mağduriyetleri ortadan kaldırır, daha huzurlu bir Samsun inşa ederiz. Vereceğiniz desteklerden dolayı şimdiden hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Günaydın'a, MHP Havza Belediye Başkan adayı , MHP Belediye Meclis Üyesi adayı Keramettin Aydın, MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ve partililer eşlik etti. - Samsun

Kaynak: AA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri