Yerel Seçimlere Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Yerel Seçimlere Doğru

Yerel Seçimlere Doğru

MHP Afşin Belediye Başkan adayı Yıldız, Çoğulhan beldesini ziyaret etti.

MHP Afşin Belediye Başkan adayı Adem Yıldız, Çoğulhan beldesini ziyaret etti.

Yıldız, bir kahvehanede vatandaşlarla biraraya geldi.Yıldız, yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarını yürüttüklerini bu nedenle beldeyle çok fazla ilgilenemediğini belirtti.

Seçim çalışmaları nedeniyle köy ve belde ziyaretlerine ağırlık verdiklerini ifade eden Yıldız, şunları söyledi:

"Çoğulhan'a oy istemeye gelmedim. Ben sizlerden biriyim. Belediye Başkanlığım döneminde yaptığımız hizmetleri sizlere söylememe gerek yok. Sizler zaten biliyorsunuz. İlk seçildiğim günden buyana beldemiz için elimden geleni yaparak sizlere hizmet etmeye çalıştım. Kimsenin ekmeğiyle oynamadık ve hiçbir arkadaşımıza 'Sen git' demedik. Sadece 46 arkadaşımız tayinle Afşin ve Elbistan ilçelerimizde çalışmaya başladılar."

Afşin Elbistan Termik Santralinin beldeyi kirlettiğini öne süren Yıldız, "MHP Kahramanmaraş Milletvekilimiz Mesut Dedeoğlu ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, TBMM'de birçok kez önerge verdiler. Bu hava kirliliği ve kül yağma sorunları için ama bir kere de AK Parti milletvekillerinin hiçbiri bu konuya değinmedi. Sizler belde sakinleri olarak bunun hesabını sormanız lazım"diye konuştu.

Ziyarete MHP Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. - Kahramanmaraş

AA - Son Dakika Haberleri

Kahramanmaraş, Adem Yıldız, Elbistan, Çoğulhan, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title