Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Kozan'da Toplandı - Haberler
Haberi Paylaş

Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Kozan'da Toplandı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Kozan'da Toplandı

Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Kasım ayı olağan toplantısı Kozan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.
SODES Düşler Alemi'nden gerçekleşen toplantıya Birlik Başkanı ve Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın yanı sıra birlik üyeleri, İmamoğlu...

Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Kasım ayı olağan toplantısı Kozan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

SODES Düşler Alemi'nden gerçekleşen toplantıya Birlik Başkanı ve Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın yanı sıra birlik üyeleri, İmamoğlu Belediye Başkanı Kadir Altunköse, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ünal Albayrak birlik meclis üyeleri katıldı.

Yedigöze'nin çok önemli bir çevre ve içme suyu projesi olduğunu kaydeden Birlik Başkanı Kazım Özgan, "Bu birliğin kurulmasında çok çaba sarf edildi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ceyhan, İmamoğlu ve Kozan olarak uyumlu bir çalışma sergilemekteyiz. Çağdaş ve gelişmiş şehirlerde çevre projelerinin bitmiş olması gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi de sudur. Yedigöze Su ve Hizmet Birliği, arıtma, katı atık, su ve yol üzerine kurulmuş bir birlik olup, bu çalışmaların bölgemiz ve gelecek nesillerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca Yedigöze İçme Suyu Projesi ile bölgenin 45 yıllık su ihtiyacının köklü bir şekilde çözüme kavuşturulmuş olacaktır. Bu vesileyle toplantıya katılan İmamoğlu belediye başkanımıza, Ceyhan Belediye Başkan Vekilimize ve birlik üyelerimize teşekkür ederim" dedi.

Toplantıda, 2014 bütçesi ve katı atık projesi ile ilgili kat edilen süreç hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. - ADANA

Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Kozan'da Toplandı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title