Haberler

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu, Yeni Konseptiyle Göz Kamaştırıyor

Güncelleme:

Yazar Zeynep Çelebioğlu'nun markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlediği ve misafirlerine ayrıcalıklı bir güzellik deneyimi sunduğu belirtildi. Çelebioğlu, güzelliğin kişinin karşısındakine geçirdiği duygu olduğunu ve abartısız, doğal bir 'SİZ' olduğunu ifade etti. Ayrıca, yaşlanma sürecini yavaşlatmanın ve daha güzel yaşlanmanın mümkün olduğunu, ufak dokunuşların büyük fark yarattığını vurguladı.

Zeynep Çelebioğlu Beauty misafirlerine ayrıcalıklı bir güzellik deneyimi sunuyor.

Yaptığı işler ve sunduğu hizmetlerle güzelleşmenin kapılarını aralayan Yazar Zeynep Çelebioğlu, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yazar Zeynep Çelebioğlu, yaptığı açıklamada şöyle dedi;

"Burada ilk hedefimiz kişileri olduklarından daha da güzelleştirmek. Hepimiz doğduğumuzda bir ipeğin pürüzsüzlüğü gibi bir cilde sahip iken, yıllar içinde kırışıklık, sarkma leke gibi canımızı sıkan değişiklikleri görmeye başlıyoruz. Sevindirici olan artık artan bilinç ile erken yaşlarda koruyucu, engelleyici bakım ve öneriler için çok sayıda başvuran oluyor.

"Güzellik karşımızdakine geçirdiğimiz duygudur."

Güzellik karşımızdakine geçirdiğimiz duygudur. Yaydığımız ışıktır ve abartının olmadığı bir "SİZ"dir. Kabul edilmesi gereken bir gerçek var; sonuçta ne olursa olsun yaşlanacağız, bundan kaçış yok ama süreci yavaşlatmak ve daha güzel yaşlanmak mümkün. Unutmayın; Ufak dokunuşlar büyük fark yaratır." dedi.

Kaynak: Haberler.com / Yaşam

Yaşlanma Kadın Yaşam Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title