Haberler

Verimli sulama sitemleri eğitimi

Abone Ol

Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından, İnece beldesinde çiftçiye "Etkin ve Verimli Sulama Sistemleri" konulu eğitim verildi.

Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından, İnece beldesinde çiftçiye "Etkin ve Verimli Sulama Sistemleri" konulu eğitim verildi.

Türkiye Tarımsal Kuraklıkla Mücadele Stratejisi ve Eylem Planı çerçevesinde "Bilinçli ve Tasarruflu Sulama İçin Çiftçilere ve Diğer Yararlanıcılara Yönelik Eğitim ve Yayım Hizmetlerinin Artırılması" öncelikli konu başlığı altında yürütülen tedbirlere ivme kazandırmak amacıyla İnece Beldesinde Sulama eğitimi anlatıldı. S.S. Kayalı Köyü Sulama Kooperatifi Başkanlığı ve Belediye Başkanlığı işbirliğinde Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü KTV Şube Müdürü Hasan Doğan, Tekniker Güner Ön ve Dr. Selçuk Özer tarafından verilen 3 gün süreli Etkin ve Verimli Sulama Sistemleri başlıklı eğitime, sulama yapan civar köyler dahil 48 çiftçi katıldı.

Eğitime katılan çiftçi, sulama sistemlerinden yüzey-yağmurlama ve damla sulama sistemleri ile bunların avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilendirildi.

Eğitime katılanlar katılım belgelerini Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürü Funda Eylem Özel'den aldı. İl Müdürü Özel, yaptığı konuşmada suyun ve tarımsal sulamanın önemine dikkat çekerek eğitime katılarak, belge alan çiftçilerimize ayrıca teşekkür etti. - KIRKLARELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Kırklareli Türkiye Tarım İnece Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 kim kazandı? Pantene Altın Kelebek oy vermek ücretli mi? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 saat kaçta başlıyor, CANLI izleme linki! Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülü kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title