Tarımsal Kooperatif Başkanı damat olunca gelin arabası da traktör oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Tarımsal Kooperatif Başkanı damat olunca gelin arabası da traktör oldu

İhlas Haber Ajansı - İsmet Cep - Yaşam
 - Güncelleme:

Tarımsal Kooperatif Başkanı damat olunca gelin arabası da traktör oldu Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde dünya evine giren Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı düğününde traktörü gelin arabası yaptı.

Tarımsal Kooperatif Başkanı damat olunca gelin arabası da traktör oldu

BİLECİK - Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde dünya evine giren Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı düğününde traktörü gelin arabası yaptı.

Pazaryeri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı ve Pazaryeri belediye meclis üyesi Erkan Karakaş, nişanlısı Hülya Eğri ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Düğünlerinde gelin arabası olarak traktörü seçen çiftin gelin alıcı konvoyu tüm ilçenin ilgi odağı haline geldi. İlçede Erkan ve Hülya çiftinin mehter takımı eşliğinde traktör ile gerçekleştirilen gelin alıcı konvoyu halkın büyük ilgi ve beğenisini topladı.

Dünya evine giren mutlu çift ayrıca düğün öncesi Afrika ülkesi olan Kamerun'da geçen hafta çocuklardan oluşan Kamerunlulara tanıdıkları vasıtasıyla bir öğün düğün yemeği ikram etti. Kamerunlu çocuklar düğün yemekleri için Erkan ve Hülya çiftine teşekkür ederken mutluluklar dileyerek dualar etiler.

İhlas Haber Ajansı / İsmet Cep - Yaşam

Erkan Karakaş, Kooperatif, Bilecik, Düğün, Yaşam, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title