Haber : Bakan Pakdemirli ile sera çalışanı kadınlar arasında gülümseten "gül" diyaloğu - Haberler

Haberi Paylaş

Bakan Pakdemirli ile sera çalışanı kadınlar arasında gülümseten "gül" diyaloğu

 - Güncelleme:

Çatalca Orköy'ü ziyarette bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin vatandaşlarla gül diyalogu güldürdü. Pakdemirli, serada çalışan kadınlara, "Beyler hanımlarına alıyorlar mı?" sorusunu yöneltince bir kadın, "40 senelik evliyim, 40 senedir her sene gül getiriyor. Dünyaya yine gelsem yine ona gelirim" yanıtını verdi. Bu diyalog gülüşmelere neden oldu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çatalca Orköy'ü ziyaret etti. Bakan Pakdemirli ilk olarak seraları gezdi. Gül üretimi yapılan serada çalışanlarla sohbet etti.

"BANA SÜREKLİ ÇİÇEK VERİYORLAR, BEN DE ONLARI HANIMA GÖTÜRÜYORUM"

Kadınlar biri, "Beyler hanımlarına evlilik yıldönümünde gül alsın diye gül ekiyoruz" dedi. Pakdemirli ise "Beyler hanımlarına alıyorlar mı?" diye sorunca kadın "40 senelik evliyim, 40 senedir her sene gül getiriyor. Dünyaya yine gelsem yine ona gelirim" yanıtını verdi. Bu diyalog gülüşmelere neden oldu. Bakan Pakdemirli eşine çiçek alıp almadığı sorusu üzerine, "Benim o konuda çok problemim yok. İl seyahatlerinde bana sürekli çiçek veriyorlar, ben de akşamları götürüyorum o çiçekleri hanıma teslim ediyorum. Çok sık götürüyorum yani" dedi. Bakan Pakdemirli daha sonra serada çalışanlara, "Hep hanımları çalıştırıyorsunuz, bu ülkedeki tarım hakikaten hanımların sırtında gidiyor" diye konuştu.

KÖYLÜLERLE SOHBET ETTİ, KUZU SEVDİ

Bakan Pakdemirli daha sonra kıvırcık üretimi yapılan başka bir seraya gitti. Burada kıvırcık toplayan Pakdemirli, kıvırcıkları kendisini takip eden gazetecilere dağıttı. Daha sonra köy meydanına giden Pakdemirli bir kuzuyu kucağına alarak sevdi. Kuzuyu kendisine uzatılan mikrofonlara doğru götüren Pakdemirli, "Bütün medya burada söyleyeceklerini söyleyebilirsin" derken, kuzunun melemesi üzerine ise "Gazeteciler gününüzü kutluyor" diye konuştu.

Demirören Haber Ajansı / Gülseli Kenarlı - Yaşam

Bekir Pakdemirli Evlilik Yaşam Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title