BEKİR PAKDEMİRLİ HABERLERİ

Bekir Pakdemirli haber, Bekir Pakdemirli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Pakdemirli

Bekir Pakdemirli

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 10.11.1973 - ...

Bekir Pakdemirli Kimdir ?

1973 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı, Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü’nde doktora çalışmalarını yürüttü. Gıda, tarım, hayvancılık, teknoloji ve otomotiv alanında serbest girişimcilik yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bekir Pakdemirli - Dün
1'inci Su Şurası hazırlıkları tamamlandı
TARIM ve Orman Bakanlığı'nca, Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek 1'inci Su Şurası için hazırlıkların tamamlandığı, oluşturulan 11 çalışma grubunda  834 kişinin görev alacağı açıklandı. Bakan Bekir Pakdemirli, "Türkiye'nin geleceği 1'inci Su Şurası'nda masaya yatırılacak" dedi.
Bekir Pakdemirli - 08.05.2021
Bakan Pakdemirli: "Koruma altına alınan büyük ova sayısı 376'ya çıktı"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, koruma altına alınan büyük ova sayısının 376'ya, korunan alan miktarının da 9 milyon hektara çıktığını ve şimdiden 2023 hedefine ulaşıldığını bildirdi.
Bekir Pakdemirli - 07.05.2021
AK Parti Eskişehir Milletvekili Günay'dan Eskişehirli çiftçiye destekleme duyurusu
Çiftçilerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları 4-6-8 ile bitenlerin bugün saat 18.00'den sonra, 0 ve 2 ile bitenlerin ise 10 Mayıs Pazartesi günü saat 18: .00'den sonra banka hesaplarından bu desteklemeleri alabileceğini belirten Günay, "Devletimiz üreten çiftçimizin her zaman yanında ve onu desteklemeye devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ve ekibine çiftçilerimiz adına teşekkür eder, tüm çiftçilerimize hayırlı bayramlar dileriz.
Bekir Pakdemirli - 07.05.2021
Trabzon'da 61 bin 698 fındık üreticisine yaklaşık 87 milyon liralık destek ödemesi yapılacak
Fındık üreticilerine hayırlı olmasını temenni eden Balta, "Her zaman destekleriyle üreticimizin yanında olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'ye teşekkür ediyoruz.
Bekir Pakdemirli - 07.05.2021
Son dakika! Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: "Üreticilerimize, bayram öncesinde 6 kalemde 1,5 milyar liradan fazla destek ödemesi yapacağız."
Gelen son dakika haberine göre Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: "Üreticilerimize, bayram öncesinde 6 kalemde 1,5 milyar liradan fazla destek ödemesi yapacağız."
Bekir Pakdemirli - 07.05.2021
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticilere bayram öncesinde toplam 1 milyar 524 milyon 254 bin lira destek ödemesi yapacaklarını açıkladı.
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticilere bayram öncesinde toplam 1 milyar 524 milyon 254 bin lira destek ödemesi yapacaklarını açıkladı.
Bekir Pakdemirli - 07.05.2021
GÜNDEM / 7 Mayıs 2021
(Ankara/20.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Anadolu Etap meyve bahçelerinde incelemelerde bulunup basın açıklaması yapacak, Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstitüsü'nü, ardından Banvit Fabrikası'nı ziyaret edecek, Nora Su Ürünleri'nde midye hasadına katılacak.
Bekir Pakdemirli - 06.05.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Mayıs 2021
(Ankara/20.00) 2- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Anadolu Etap meyve bahçelerinde incelemelerde bulunup basın açıklaması yapacak, Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstitüsü'nü, ardından Banvit Fabrikası'nı ziyaret edecek, Nora Su Ürünleri'nde midye hasadına katılacak.
Bekir Pakdemirli - 05.05.2021
GZO Başkanı Karan: "Alan bazlı gelir desteği üreticiye can suyu olacak"
Ödemelerin 7 Mayıs cuma gününden itibaren yapılmaya başlanacağını aktaran Karan, şunları kaydetti: "TC kimlik numarasının son rakamı 8-6-4 olan üreticiler 7 Mayıs cuma günü, TC kimlik numarasının son rakamı 0-2 olan üreticiler ise 10 Mayıs pazartesi günü banka ATM'lerinden paralarını çekebilecekler. Alan bazlı gelir desteği ödemelerinin üreticilerin tam da bahçelerinde gübre ve ilaçlama yaptığı bir dönemde yapılacak olması sevindirici olduğu kadar, fındığın verim ve kalitesine önemli katkı sunacaktır. Fındıkta alan bazlı gelir desteği ödemelerinin yeni hasat öncesi üreticilere can suyu olacak." Nurittin Karan, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ile emeği geçen herkese fındık üreticileri adına teşekkür etti.
Bekir Pakdemirli - 05.05.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayaşlı çiftçi bir aileye iftarda misafir oldu
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile birlikte, Ankara'nın Ayaş ilçesinde çiftçilik yapan Bekir Dikmen'in iftarda misafiri olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bekir Dikmen ve ailesi ile iftar öncesi sohbet etti, ailenin çocuklarına hediyeler verdi.
Bekir Pakdemirli - 04.05.2021
TİKA'dan Tacikistan'a 42 tonluk patates tohumu desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), patates üretimini geliştirme projesi kapsamında Tacikistan'a 42 ton patates tohumu yardımında bulundu.
Bekir Pakdemirli - 04.05.2021
Balon balığı avlayana destek ödemesi
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Balon balığı avcılığının desteklemesi kapsamında balon balığı avlayan balıkçılara her yıl 5 milyon lira değerinde ödeme yapılacak.
Bekir Pakdemirli - 04.05.2021
Balon balığı avcılığına yapılacak destekleme ödemesinin şartları belli oldu
Balon balığı türlerinden "lagocephalus sceleratus" avcılığı yapan balıkçılara bu yıl 500 bin adede kadar adet başına 5 lira, diğer türlerini avlayanlara da 5 milyon adede kadar adet başına 0,50 lira destekleme ödemesi yapılacak.
Bekir Pakdemirli - 04.05.2021
Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi 25 bİn 100 Dekar tarım alanını sulayacak
Bu sebeple suyun bir damlasını dahi boşa harcamayacak şekilde yatırımlar planlayarak hayata geçirilmesi maksadıyla Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin talimatlarıyla hayata geçirilen "Yeraltı Barajları Eylem Planı" kapsamında yapılan Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi tamamlanarak 29 Mart 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirildi.
Bekir Pakdemirli - 04.05.2021
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: "Son 19 yılda, 5,3 milyar fidanı toprakla buluşturduk"
ANKARA (İHA) – Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, "Son 19 yılda, yaklaşık 5,4 milyon hektar alanda çalışma yaparak, 5,3 milyar fidanı toprakla buluşturduk.
Bekir Pakdemirli - 03.05.2021
Bolu'ya son 18 yılda 506 milyon lira tarımsal destek ödemesi yapıldı
Son 18 yılda Bolu'ya 990 milyon lira Devlet Su İşleri yatırımı yapılarak 140 tesisin hizmete alındığına işaret eden Güner, şunları kaydetti: "Bolu'da son 18 yılda 8 bin 340 hektar arazi sulamaya açıldı ve yıllık 5 milyon lira zirai gelir artışı sağlandı. Bolu'da son 18 yılda tamamlanan 40 dere ıslahı ile şehir merkezi, 48 yerleşim yeri ve 1350 dekar arazi taşkınlara karşı korundu. Bolu'daki baraj ve gölet kapasitesi 246 milyon metreküp hacmine ulaştırıldı. Son 18 yılda Bolu'daki gıda denetimleri büyük oranda arttı. 2002'de 184 denetim yapılırken 2020'de 5 bin 922 denetim yapıldı." Güner, Bolu'ya yapılan yatırımlar ile çiftçiye verilen desteklerde emeği geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve AK Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ile Fehmi Küpçü'ye teşekkür etti.
Bekir Pakdemirli - 03.05.2021
DSİ'nin Antalya'da hayata geçirdiği projeyle 25 bin 100 dekar tarım arazisinin sulanması sağlanacak
Suyun bir damlasını dahi boşa harcamayacak şekilde yatırımlar planlayarak hayata geçirilmesi maksadıyla Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin talimatıyla hayata geçirilen "Yeraltı Barajları Eylem Planı" kapsamında yapılan Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi'nin tamamlandığı belirtilen açıklamada, söz konusu yatırımın açılışının 29 Mart'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildiği aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bekir Pakdemirli Haberleri | Bekir Pakdemirli Kimdir - Haberler - Bekir Pakdemirli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Pakdemirli kimdir, hayatı ve biyografisi. 1'inci Su Şurası hazırlıkları tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 01:08:00. #1.15#

title