Vali Yavuz'dan Veda Mesajı

22.06.2017 12:42 | Son Güncelleme: 22.06.2017 12:42
Vali Yavuz'dan Veda Mesajı

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Muş Valiliğinden Ordu Valiliğine atanan Vali Seddar Yavuz, veda mesajı yayımladı.

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Muş Valiliğinden Ordu Valiliğine atanan Vali Seddar Yavuz, veda mesajı yayımladı.

Vali Yavuz, mesajında, göklerinde merhum Sultan Alparslan'ın ve kutlu askerlerinin ruhaniyetinin dolaştığı bu kadim şehirde kahraman Muşluların hizmetinde olmaktan büyük bir onur duyduğunu ifade etti.

Bu toprakların şüheda koruması altında olduğunu aktaran Yavuz, şunları kaydetti:

"Muş'ta Valilik yapmak, Türkiye Cumhuriyeti Devletini temsil etmek ve kahraman insanların hizmetinde bulunmak şerefini bahşeden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya ve bakanlar kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Muş'ta görev yaptığım süre içinde, aklımı, yeteneklerimi ve kamu kaynaklarını maksimum düzeyde halkımızın yararına kullanmak için gayret gösterdim. Hizmet ve yatırımların gerçekleşmesinde ortak akıl ve birlikte yönetim anlayışını hakim kılma gayreti içinde olduk. Çalışmalarımızda bize destek veren ildeki tüm kamu kurum ve kuruluş çalışanlarına, milletvekilimize, kaymakam ve vali yardımcılarına, belediye başkanlarına, muhtarlarımıza ve basın mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

Yavuz, "Muş'tan ayrılırken gönlümüzün ve kapımızın sizlere sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sevinçlerinizle mutlu olacak, üzüntülerinizle kederleneceğim. Karadeniz'in incisi Ordu'da da aynı anlayış ve fedakarlıkla çalışarak ulaşılamayan bir kişi bile bırakmamak hedefine emin adımlarla yürümeye devam edeceğim. Bu duygularla hakkınızı helal etmenizi istirham ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title