Vali Ceylan Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesini Ziyaret Etti
Haberler » Yerel » Vali Ceylan Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesini Ziyaret Etti - Haberler

Vali Ceylan Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesini Ziyaret Etti

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ziyarette bulunarak hastanede tedavi görmekte olan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Vali Ceylan Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesini Ziyaret Etti

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ziyarette bulunarak hastanede tedavi görmekte olan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Ziyarete Kozaklı Kaymakamı Kemal Duru, Kozaklı Belediye Başkanı , İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Kozaklı İlçe Başkanı Fatih Aral ve İl Genel Meclisi Üyeleri katıldı.

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Çömçe, Vali Ceylan'a hastane de yürütülen hizmetler, yapılacak olan kapsamlı tadilat ve ileriye yönelik planlamalar hakkında bilgi vererek hastaneye kazandırılan yeni Hasta Nakil Ambulansı alımındaki katkılarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca yeni alınan yürütücü (Lokomat) Robotu da yerinde inceleyerek bilgi alan Vali Ceylan daha sonra İl Özel İdaresi tarafınca yürütülen projeleri yerinde incelemek üzere beraberindeki heyet ile birlikte hastaneden ayrıldı. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler