Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı

Snob Magazin - Haberler | Magazin

2013 yılında Methi Bengisu ile hayatını birleştiren sunucu Oylum Talu, boşanma kararı aldı. Evliliğine yeni bir şans vermek istemeyen sunucu, eşiyle yaşadıkları evden ailesinin evine geri döndü.

Başarılı televizyoncu Oylum Talu, 7 sene önce evlendiği eşinden boşanma kararı aldı. Ayrılık nedenleri henüz bilinmeyen çiftten Talu, ailesine evinde yaşamaya başladı.

BOŞANMA NEDENLERİ BİLİNMİYOR

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, köşe yazısında Oylum Talu'nun boşanacağını söyleyerek şunları aktardı: "Son yıllarda ardı ardına gelen boşanma ve ayrılık haberleri, maalesef Covid-19 salgını döneminde de devam ediyor! Bu seferki ayrılık haberinin kahramanları; ekranların başarılı yüzlerinden Oylum Talu ile Nisan 2013'te nikah masasına oturduğu eşi Methi Bengisu. Artık neyi paylaşamadılar, hangi konuda anlaşamadılar öğrenemedim ama boşanma kararı alan çiftten Oylum Talu, eşiyle yaşadıkları evi terk edip annesinin evine gitmiş."

METHİ BENGİSU'NUN AİLESİ DÜĞÜNE KATILMAMIŞTI

"Kısa süre evli kaldığı Mert Çelet'ten 2007 yılında boşanan Oylum Talu, 2013'te Methi Bengisu ile evlenip Türkiye'nin en 'sosyelit' ailelerinden birine gelin gitmişti. Ancak o dönem, Talu'nun eşinin ailesine sergilediği tavırlar yüzünden 'istenmeyen gelin' ilan edildiği konuşulmuş, hatta Methi Bey'in anne-babası Emin-Sevinç Bengisu, çiftin Les Ottomans'daki düğününe bile katılmamıştı."

Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı

Ünlü sunucu Oylum Talu ve Methi Bengisu boşanma kararı aldı

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Bülent Cankurt, Koronavirüs, Oylum Talu, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (20)
BUZZY:Hiç bir şey dışarıdan göründüğü gibi değil güzel şöhretli kadınlar yakışıklı zengin meslek sahibi adamlar, daha ne olsun diyesi geliyor insanın ama maalesef uyum başka bişey bunu becerebilenler yola devam ediyor diğerleri de mutsuzluğa yelken açkyor Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
cosmos:boşanma nedeni bilinmiyor muş tahmin etmek zor olmasa gerek Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
ozi:ünlü mü? ilk kez gördüm kadını Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title