OYLUM TALU HABERLERİ

Oylum Talu haber, Oylum Talu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oylum Talu

Oylum Talu

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 9.8.1976 - ...

Oylum Talu Kimdir ?

Oylum Talu, 9 Ağustos 1976 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Babası kimya mühendisi olup, Aliağa Rafinerisi’nin işletme müdürüdür. Annesi ise coğrafya öğretmenidir. Amerika’da yaşayan bir abisi vardır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema TV Bölümü’nde okudu. Teyzesi Aysel Okan ilk kadın gazetecilerdendir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Oylum Talu - 20.11.2020
"Söz Yetenekte" programı İstanbul Havalimanı'nda gerçekleştirildi
Oylum Talu'nun moderatörlüğünde gerçekleşen programın sonunda bir bilgi yarışması düzenlendi.
Oylum Talu - 25.8.2020
Dijital ayakkabı fuarı 92 ülkeden 1,600 alıcıyı ağırlıyor
Fuar için düzenlenen online açılış töreninin moderatörlüğünü Oylum Talu gerçekleştirdi.
Oylum Talu - 14.8.2020
"Söz Yetenekte" 1915Çanakkale Projesi'nden gençlere seslendi
Çanakkale Otoyol ve Köprüsü İnşaat Yatırım ve İşletme AŞ (ÇOK AŞ) açıklamasına göre, Oylum Talu'nun moderatörlüğünde gerçekleşen "Söz Yetenekte", 14 Ağustos Cuma günü 1915Çanakkale Projesi şantiyesinden canlı yayınlandı.
Oylum Talu - 13.8.2020
Son dakika gündem: "Söz Yetenekte"nin 2'nci bölümü "1915Çanakkale Projesi"nde yapılacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından Yap-İşlet-Devret (YİD) modeliyle ihale edilen, inşaat çalışmaları Daelim, Limak, SK&EC ve Yapı Merkezi ortaklığı tarafından yürütülen 1915Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesi, gençleri Türkiye'nin atılımları ve istihdam potansiyeli konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan "Söz Yetenekte" programının ikinci bölümüne ev sahipliği yapacak. Çanakkale Otoyol ve Köprüsü İnşaat Yatırım ve İşletme A.Ş. (ÇOK A.Ş.) ve KGM'den yapılan ortak açıklamaya göre, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin destekleriyle 14 Ağustos Cuma günü saat 15: 00'te Oylum Talu'nun moderatörlüğünde gerçekleşecek "Söz Yetenekte" adlı etkileşimli canlı yayına, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi yetkilileri, 1915Çanakkale yönetimi ve projede görev alan uzmanlarla beraber Projenin genç yetenekleri katılacak.
Oylum Talu - 18.5.2020
Kızılay'dan 2 milyon katılım hedefli "Dayanışma" gecesi
Sunuculuğunu Oylum Talu'nun yapacağı "Bağış ve Dayanışma Programı" Kızılay'ın İstanbul'da bulunan Afet Operasyon Merkezi'ndeki lojistik depolarından gerçekleştirilecek.
Oylum Talu - 6.3.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü Dökümü: --------- -Barış Pehlivan'ın adliyeye girisi 06.03.2020 - 13.36 Haber Kodu : 200306109_ ======================== 10- EMİNE ERDOĞAN: KADINLARIN İŞ GÜCÜNE KATILMA ORANI, GEÇTİĞİMİZ 10 YILDA ERKEKLERE GÖRE 4 KAT DAHA HIZLI ARTTI *Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan: "Ülkemizde kadınların çalışma hayatına katılımında önemli gelişmeler kaydedildi. Kadınların iş gücüne katılma oranı, geçtiğimiz 10 yılda erkeklere göre 4 kat daha hızlı arttı. Bu gelişmelerin altında kendimize özel çözümler üretmemizin sihri var" "Bizim önümüzdeki en önemli sorunlardan biri, iş ve aile hayatının, çatışan ve birbirini örseleyen iki alan olarak anlaşılmasıdır. Halbuki kadınların güçlü ve donanımlı olması çok daha sağlam ve öz güvenli nesillerin yetişmesine neden olur. Toplumumuzun en güçlü kalesi olan aile kurumunun da güçlenmesi, yine kadınların güçlenmesiyle doğru orantılıdır" *Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan  "Yaklaşık 3 bin ortağı olan 287 kadın kooperatifimiz aracılığıyla kadın girişimcilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. İnşallah Sayın Hazine ve Maliye Bakanımız ile beraber kadın kooperatiflerimize bir sürprizimiz olacak. Onu da bilahare açıklayacağız."  Haber-Kamera: Feridun AÇIKGÖZ/İSTANBUL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Borsa İstanbul'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen, "Gong Kadın-Erkek Eşitliği İçin Çalıyor" programına katıldı. Programa Emine Erdoğan'ın yanı sıra, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla, Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle katıldı. Emine Erdoğan, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Sağlık Bakanlığının koronavirüsten korunmak amacıyla "tokalaşmayın" uyarısının ardından Türkiye'de henüz görülmemesine rağmen programda kendisini karşılayan protokol üyeleri ve sunucu Oylum Talu ile el sıkışmadı.
Oylum Talu - 20.12.2019
Sigara içenlerin sayısı 30 milyondan 20 milyona düştü
  120 BİN İNSAN TÜTÜN VE TÜTÜN MAMULERİNDEN HAYATINI KAYBEDİYOR   Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan mücadele sonucunda ödüllendirilen dünyanın sayılı ülkelerinden birinin Türkiye olduğunu ifade eden Aydın, sözlerini şöyle tamamladı:   "Dünyada yılda 6 milyon insan sigara, tütün mamulleri ve onun neden olduğu hastalıklardan hayatını kaybediyor. Ülkemizde de bugün maalesef 120 bin insan tütün ve tütün mamullerinin neden olduğu hastalıklardan hayatını kaybediyor. Ne acı ki bunların 10 bine yakını henüz yeni anne baba diyebilen çocukların anne babaları tarafından öldürülmesiyle sonuçlanmaktadır. Türkiye'nin sağlık giderlerinin yaklaşık yüzde 9'u tütün ve tütün mamullerinin neden olduğu hastalıklardan kaynaklanarak ödenmektedir."   İŞTE ÖDÜL ALAN İSİMLER   Törende 'İnsanlığın Gerçek Dostları' ödüllerini, Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca adına İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkan Vekili Müşerref Pervin Tuba Durgut adına Eda Şakrak alırken, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş adına Başkan Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Karataş, Golf Dondurmaları CEO'su Ergün Akkaya, Sunucu Oylum Talu, Prof.
Oylum Talu - 19.12.2019
İstanbul'da, "sigarayla savaşanlar" ödüllendirildi
İnsanlığın Gerçek Dostları Ödüllerine, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş layık görüldü. Dondurma paketlerinin üzerine sigara karşıtı sloganlar yerleştirdiği için Golf Dondurmaları Yöneticisi Ergün Akkaya, sanatçı Zeliha Sunal, sunucu Oylum Talu, Prof.
Oylum Talu - 3.12.2019
İş, sanat ve cemiyet hayatı çocuklara umut oldu
  UNICEF Yardım Meleği, Zafer Kozanoğlu ve Berrin Zorlu'nun destek verdiği UNICEF Umut Balosunu Oylum Talu gönüllü olarak sundu.
Oylum Talu - 3.12.2019
İş, sanat ve cemiyet hayatı çocuklara umut oldu
UNICEF Yardım Meleği, Zafer Kozanoğlu ve Berrin Zorlu'nun destek verdiği UNICEF Umut Balosunu Oylum Talu gönüllü olarak sundu.
Oylum Talu - 9.11.2019
Milli Eğitim Bakanı Selçuk soruları yanıtladı Açıklaması
Bakan Selçuk, Habertürk televizyonunda Oylum Talu'nun Burası Haftasonu programında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Oylum Talu - 11.10.2019
9. Uluslar arası Malatya Film Festivali'nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
9. Uluslararası Malatya Film Festivali, tanıtım toplantısı Laleli DoubleTree By Hilton Otel'de yapıldı. Festivalin yeniliklerinin anlatıldığı toplantıya, AK Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, sanatçılar Oktay Kaynarca, Oylum Talu ve Müfitcan Saçıntı ile basın mensupları katıldı.
Oylum Talu - 20.9.2019
Cemiyetin önde gelen simaları Koruncuk Vakfı'na destek için buluştu
Bu yıl 40. kuruluş yıldönümünü kutlayan Koruncuk Vakfı'nın, Oylum Talu'nun sunumuyla organize ettiği bu anlamlı davete ünlü tasarımcı Zeynep Kartal performansıyla destek verirken, Özlem Kaymaz ile kızı Tara de Viries, Oylum Talu, Emel Yıldırım, Nefise Karatay, Sema Öztürk, İpek Gümüşoğlu ve Zümrüt Koca sürpriz şekilde mankenlik yaptı.
Oylum Talu - 9.9.2019
Akbatı, 8. yaşını Akbatı Festivali ile kutladı
Festivalde, Oylum Talu, Ece Vahapoğlu, Başak Sayan ve birçok ünlü isim keyifli söyleşileri ile yer aldı.
Oylum Talu - 8.9.2019
Göksel, sevilen şarkılarını akbatı festivali'nde seslendirdi
  Akbatı'nın sekizinci yaşının kutlandığı Akbatı Festivali'nde gün boyu devam eden çocuk atölyeleri, söyleşiler, gösteriler, en sevilen sokak lezzetleriyle yediden yetmişe tüm misafirler eğlenceli vakit geçirdi. İlk gün sahnede Oylum Talu, Ece Vahapoğlu, Başak Sayan ve birçok ünlü isim keyifli söyleşileri ile yer aldı.
Oylum Talu - 21.6.2019
Best of Kültür 2019 Ödül Töreni ünlüleri ağırladı
Öğrencilerin ders yılı boyunca bilimde, sanatta, sporda ve yabancı dilde ulusal ve uluslararası platformlarda kazandıkları başarıların kutlandığı törende öğrenciler ödüllerini ünlü isimlerin elinden aldı. Törene Yalın, Zeynep Bastık, Ümit Erdim Oylum Talu gibi isimler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oylum Talu Haberleri | Oylum Talu Kimdir - Haberler - Oylum Talu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oylum Talu kimdir, hayatı ve biyografisi. Söz Yetenekte programı İstanbul Havalimanı'nda gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 06:10:12. #1.14#
title