Ünlü Oyuncu Pelin Akil, Paylaşımıyla Takipçilerini İkiye Böldü!

Ünlü Oyuncu Pelin Akil, Paylaşımıyla Takipçilerini İkiye Böldü!

Hamileliğinde 13 haftayı geride bırakan oyuncu Pelin Akil, belirginleşen karnını takipçileri ile paylaştı. Akil'in paylaşımını, bazı takipçileri beğenirken bazı takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu.

Pelin Akil, meslektaşı Anıl Altan ile 3 yıllık birlikteliğin ardından 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Bir süredir hamile olduğu konuşulan ancak iddiaları yalanlayan Pelin Akil, geçtiğimiz hafta Instagram sayfasından bebek beklediğini duyurmuştu.

"ÇOK GÜZEL BİR ANNE OLACAKSIN"

Ünlü oyuncu Pelin Akil IInstagram hesabından yaptığı paylaşımla büyümeye başlayan karnının fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Akil'in bazı takipçileri paylaşımı beğenirken, bazı takipçileri tarafından ise eleştiri yağmuruna tutuldu. Akil'in bir takipçisi paylaşıma, "Çok güzel bir anne olacaksın." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ya bu ne rezillik böyle insanda biraz mahremiyet olur." yorumunu yaptı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.