Turna Nakliyat'tan 10 Milyon Euro'luk Dev Yatırım

Turna Nakliyat'tan 10 Milyon Euro'luk Dev Yatırım

Ağırlıklı olarak yurt içi taşımacılığı yapan Turna Nakliyat ve gurup şirketleri filosunu yeni aldığı 100 adet Mercedes tırla güçlendirdi.

Turna Nakliyat'tan 10 Milyon Euro'luk Dev Yatırım

Dilovası-Gebze arasında yurt içi taşımacılığı yapan bölgemizin güçlü nakliye firmalarından Turna Nakliyat geçtiğimiz hafta yaptığı 10 milyon Euro'luk dev yatırımla 100 olan araç filosunu ikiye katladı.

TURNA'DAN DEV YATIRIM

1986 Yılından beri yurt içi taşımacılığında önemli yeri olan Dilovası-Gebze arasında hizmetlerini sürdüren Turna Nakliyat, geçtiğimiz hafta otomotiv sektörünün dev kuruluşlarından olan Mercedesle yaptığı anlaşma ile 10 milyon euro'luk dev anlaşma ile filosuna 100 yeni araç daha kattı. Turna Nakliyat merkezinde yapılan teslim törenine Turna Nakliyat Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Durna, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Durna, Cengiz Gündüz, Mustafa Durna ve Samet Durna ile Mercedes firması satış yetkilileri Güven Onan, Aydın Göktaş, Abdurrahman Zengin, Emrah Yalıngök ve Efe Tunalıoğlu ile Show Tv'de yayınlanan "O Ses Türkiye" yarışmasında yarı finale kalarak büyük beğeni toplayan Nurullah Çukan katıldı.
GÜCÜNE GÜÇ KATTI
Araçlarını Mercedes yöneticilerinden devir alan Turna Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durna ; "1986 yılından bu yana bir çok marka ile çalıştık. Ancak edindiğimiz tecrübe sonrası bu sefer filomuza Mercedest tırlarımızla güç katmayı istedik. Gerçekten para kazanmak isteyen nakliyecinin tercihi mutlaka Mercedes olmalıdır. Sağlamlığı ve kalitesi ile tercih ettiğimiz Mercedesler ile artık yüklerimizi daha güven içersinde taşıyacağız.

DAHA HIZLI VE GÜVENLİ HİZMET

Projemizde 100 araç anlaşması var. Anlaşmamız yapıldı. Ancak bu gün burada 25 Mercedes tır'ımızı teslim alıyoruz. 4 Ay sonra 25 daha alacağız ve bu periyot içersinde geri kalan araçlarımızı 2013 sonuna kadar teslim alacağız. Şuan 100 olan araç kapasitemizi güçlendirerek 200'e çıkartmış olacağız. Merkezimiz olan buranın dışında Mersin, Manisa, Mudurnu, Balıkesir ve İksaş Şubelerinde hizmet verecek olan yeni araç filomuzla Turna Nakliyat hizmetlerini daha hızlı ve daha güvenli yapacaktır."dedi.