TÜRKİYE GAZETECİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Gazeteciler Federasyonu haber, Türkiye Gazeteciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 26.04.2021
Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine TGF'den kınama
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF), ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesini kınadı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 06.04.2021
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Karaca AA'nın kuruluşunun 101. yıl dönümünü kutladı
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 04.03.2021
Türkiye Gazeteciler Federasyonu'ndan Basın İlan Kurumu'na ziyaret
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran'ı ziyaret etti.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 16.01.2021
TGF Genel Sekreteri Bayram Ekici, Uğuroğlu'na yapılan saldırı kınadı
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Mehmet Orhan Uğuroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 03.01.2021
Haftanın tarihine bakış
2005- Gazeteciler Federasyonunun adı "Türkiye Gazeteciler Federasyonu" olarak değiştirildi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 11.12.2020
Gazeteci Murat Solmaz son yolculuğa uğurlandı
Solmaz için Arifiye Merkez Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, aile yakınlarının yanı sıra Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur, Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Sakarya Gazeteciler Birliği Başkan Vekili Müjdat Çetin, siyasi partilerin temsilcileri ve Solmaz'ın meslektaşları katıldı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 06.12.2020
TGF Genel Sekreteri Bayram Ekici'den Kovid-19 aşısı açıklaması
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri Bayram Ekici, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı başlatılacak aşı çalışmalarında basın mensuplarına da öncelik tanınması gerektiğini söyledi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 04.12.2020
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Karaca: "Sağlık çalışanlarından hemen sonra gazeteciler aşılanmalı"
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısında, sağlık çalışanları gibi görevlerini toplumla iç içe icra eden gazetecilerin de öncelikli olması gerektiğini belirtti.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 21.09.2020
TGF'den Yunan "Dimokratia" gazetesine tepki
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında hakaret içeren manşet atan Yunan "Dimokratia" gazetesine tepki gösterdi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 25.08.2020
Nevşehir Gazeteciler Cemiyetinin aracını kundakladıkları iddiasıyla 2 zanlı yakalandı
"Şehrin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Bayram Ekici, yaptığı yazılı açıklamada, saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirtti.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 23.07.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 02.07.2020
Son dakika haber | AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger: "Yanlış ve teyit edilmemiş bilgi, bilgi değildir"
Gazeteciliğin niteliğini ve güvenilirliği artırma yönünde çalışmalarının olduğunu ifade eden Berger, demokraside gazeteciliğin önemli olduğunu kaydetti. Dezenformasyonu ortadan kaldıracak şeylerden birinin de şeffaflık olduğuna değinen Berger, şunları kaydetti: "Yanlış ve teyit edilmemiş bilgi, bilgi değildir. Çarpıtılmış bilgiyle basın özgürlüğü uyuşmaz. Haber özgür ve ama doğru olmalıdır. Avrupa'da stratejik iletişimde doğru enformasyona odaklanıyoruz. Özellikle Kovid-19 sürecinde bizler, kurumlar ne yapıyor? Bunları anlatmak zorundayız. Bizim anlatacağımız doğru bilgiler, yanlış bilgileri ortadan kaldıracaktır." Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca da dezenformasyon çağında gazetecilik yapmanın zorlaştığını dile getirerek elinde telefon olan herkesin gazeteci olduğunu ve bunun önüne geçilmesi gerektiğini söyledi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 29.06.2020
Son dakika haberleri: SGC'den Vali Kaldırım'a ziyaret
Ziyarette, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, SGC Başkanvekili Murat Uygun, Genel Sekreter Uğur Kaya, Yönetim Kurulu üyesi Nurettin Eryılmaz, Vali Çetin Oktay Kaldırım'a hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 16.06.2020
NGC'den Vali Aktaş'a veda ziyareti
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Çanakkale Valiliğine atanan İlhami Aktaş'ı ziyaret etti.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 22.03.2020
TGF Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir: "Anadolu basınına destek verilmeli"
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir, birçok sektör için verilen kamu desteğinden medyanın özellikle yerel medyanın da yararlanması gerektiğini bildirdi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 28.02.2020
Türkiye Mehmetçik için tek yürek oldu
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur da saldırıyı kınadı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 29.01.2020
CHP'li Çakırözer: "Gazetecilerin basın kartlarını gazeteciler vermeli"
"Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca'nın basın kartının da askıda tutulduğunu" dile getiren Sertel, "Muhalif duruyorsa, muhalif görünüyorsa ya da herhangi bir şekilde iktidardan yana değilse basın kartı iptal olabiliyor.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 16.01.2020
Türkiye Gazeteciler Federasyonu, Mısır polisinin AA çalışanlarını gözaltına almasını kınadı
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Mısır polisinin Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine yaptığı baskınla AA çalışanlarını gözaltına almasını kınadı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 16.01.2020
Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri Bayram Ekici ve Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Nevşehir İl Başkanı Muammer Başer, Mısır polisinin Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine yaptığı baskını kınadı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 10.01.2020
Nevşehir'de "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nde basın anıtı açılışı
Arı, şunları kaydetti: "Terör operasyonlarında, kazalarda, siyasetçilerin herhangi bir fiilini gerçekleştirmesinde gazeteci kardeşlerimiz var. Yani gazeteciler hayatın her noktasında var. Onlar zor şartlarda görev yapıyorlar, marifet iltifata tabidir. Bizler de onların zor bir mesleği yaptığını ifade ederek, onların gününde, onları gündeme getirmek istedik. Aynı zamanda Meteris Meydanımızın daha güzel hale gelebilmesi, eski cazibesini yeniden yakalayabilmesi adına gazeteci kardeşlerimiz için bir anıt yaparak burasının güzelliğini taçlandırmak istedik. Gerçekten de çok şık bir yer olmuş." Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca da Arı'ya teşekkür ederek, Nevşehir'de gazeteciler için anıt yaptırılmasının Türkiye'deki diğer belediye başkanları için de örnek olması gerektiğini dile getirdi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 10.01.2020
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı:
'KARASOKU MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ' Karasoku Mahallesi'ndeki Kentsel Dönüşüm Projesi'ne Mart ayı sonunda başlayacaklarının müjdesini veren Arı, bu alanda uygulanacak olan projenin TOKİ'nin örnek projesi olduğunu açıkladı. Arı, sözlerini şöyle sürdürdü; "Karasoku Mahallesi ile bütün iş ve işlemler bitti. Belli bir aşamaya geldi. 31 Mart 2020 tarihine kadar bu bölgedeki 1. Ada olarak adlandırdığımız eski Pazar yeri bölgesinde kentsel dönüşüme başlıyoruz. Bu Türkiye'de örnek bir proje olacak. Burası için hazırlanan proje, Cumhurbaşkanımıza TOKİ tarafından sosyal konutlar ve yeni yapılacak konutlar ile ilgili sunduğu örnek proje şehrimizde uygulanacak. Çok katlı olmayan, bölgenin yapısına uygun mimari tarzda ve içerisinde yürüyüş alanları, meydanların, caddelerin bulunduğu çok özel bir alan olacak." 2020 yılında da Nevşehir Belediyesi'nin alt yapı hamlesinin sürdüreceğini ve yaklaşık 40 Milyon liralık bir yatırımla şehrin birçok bölgesinde altyapı ve sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceklerini duyuran Arı, bununla birlikte şehrin sağlam bir altyapıya kavuşacağını ifade etti. '40 MİLYON LİRA'LIK ALTYAPI ÇALIŞMASI YAPILACAK' Arı, "Altyapı ile alakalı 2019 yılında yaptığımız çalışmaları sürdürerek 2020 yılında yaklaşık 40 Milyon liralık bir altyapı hamlesi gerçekleştireceğiz. Bunula ilgili de gerekli tüm hazırlıklarımızı yaptık. Vekillerimiz ve il başkanımızla yaptığımız istişarelerle şehrimizdeki birçok bölgenin altyapı problemini hızlı bir şekilde yürütmek adına kararlar aldık.Kocaçay, Yunus Emre Caddesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, Nejdet Ersan Parkı önü ve Diriliş Meydanı'nda ciddi bir altyapı ve sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Belediyemizin her türlü imkânları bu şehrin her bir ferdinin hizmetine kullanılıyor ve kullanılmaya da devam ediyor." şeklinde konuştu. 'BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU' Şehirde gerçekleştirilen tüm yatırımların milletvekilleri, parti yöneticileri, meclis üyeleri ve diğer kadrolarla birlikte hareket edilmesi sayesinde sağlandığını ve bundan sonraki süreçte de bunu sürdüreceklerini vurgulayan Arı, şunları söyledi; "Birlikten, beraberlikten hiçbir zaman zarar gelmez. Biz ilk önce bu şehirde siyasetçiler olarak buradan birlik ve beraberlik içerisinde olmanın önemini ilân ediyoruz; biz kardeşiz, bizim kardeşlik hukukumuza, şehrin menfaatine olan hukuka zarar verecek hiçbir bireysel beklentimiz yoktur. Biz şehrimizin ve ülkemizin daha ileriye gitmesi, partimizin ve davamızın lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın daha dik durması için bu şehirde birliği ve beraberliği tesis etmek temel paydamız ve bu paydadan da asla taviz vermeyeceğiz. Hiçbir fitnenin kurbanı olmayacağız. " AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti İl Başkanı M.RaufYanar, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, Kapadokya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Osman Koca, Küresel Gazeteciler Konseyi Nevşehir İl Başkanı Muammer Başer,Türkiye İnternet Gazeteciler Derneği İl Temsilcisi Can Taşkın ve gazeteciler katıldı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 06.01.2020
Foto muhabirlerinden "Futbolun altın kareleri" sergisi
muhabirleri Mesut Işık ve Büşra Kaya'ya ait "Futbolun altın kareleri" isimli fotoğraf sergisinin açılışı; AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Levent Altun, Gebze Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ahmet Oğuz ve Gebzespor Başkanı Recep Avcı'nın katılımları ile gerçekleşti.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 29.12.2019
Haftanın tarihine bakış
2005- Gazeteciler Federasyonunun adı "Türkiye Gazeteciler Federasyonu" olarak değiştirildi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu - 10.12.2019
Türkiye Gazeteciler Federasyonu terör eylemlerini lanetledi
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, ülkenin birliğine, beraberliğine ve vatana yapılan her türlü terör faaliyetlerini lanetlediklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Gazeteciler Federasyonu Haber - Haberler - Türkiye Gazeteciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye gazeteciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Joe Biden'ın 1915 olaylarını soykırım olarak nitelemesine TGF'den kınama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:13:39. #1.15#

title