Turizm Life Dergisi Yayın Hayatına Başladı… - Haberler
Haberi Paylaş

Turizm Life Dergisi Yayın Hayatına Başladı…

Bültenler - Haberler | Tur - Tatil
Turizm Life Dergisi Yayın Hayatına Başladı…

Turizm Life Tecrübeli Ekibi Ve Yılların Deneyimli Kadrosuyla Bundan Böyle Türkiye'den Ve Dünya'da Elit Turizm Haberleri, Mekanları Ve Yöneticileriyle Sizlerle Birlikte Oluyor.

Turizm life tecrübeli ekibi ve yılların deneyimli kadrosuyla bundan böyle türkiye'den ve dünya'da elit turizm haberler i, mekanları ve yöneticileriyle sizlerle birlikte oluyor.

Ekonomik açıdan turizm, ülkelere büyük katkılar sağladığından, alanı da çok genişlemiştir. Önceleri sadece tatil ve kültür turizminden söz edilirken, şimdilerde spor turizmi, konferans turizmi ve sağlık turizmi de yaygınlaşmıştır.

Türkiye doğal güzellikler, dünyada eşine az rastlanan doğa anıtları tarihi ve kültürel zenginlikleri ile turizm bakımından çekici özelliklere sahiptir. Turizm Life turizm sektörünü içeren tüm konularla yayın hayatında yerini alıyor.

Derginin editörlüğünü sektöre yıllarını veren Medya K'nın imtiyaz sahibi Hüseyin Kaplan, Yayın Koordinatörlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğünü ise yine sektöre yıllarını vermiş deneyimli medyacı Ankara'dan Turizmde Son Nokta'nın Genel Yayın Yönetmeni Derya Duysak paylaşıyorlar.

Turizm Life Dergisine ise ulaşmak hiç zor değil. Dergi Türkiye'deki önde gelen turizm şirketleri,hoteller ve kafelere ücretsiz olarak dağıtılırken toplam 5000 seçkin ailenin evine de girmiş oluyor.

Hatırı sayılır bir protokol listesine de sahip olan Turizm Life Dergisi'nin dağıtımları özel kurye ile sağlanıyor. Turizm Life Dergisi, Ocak - Mart - Mayıs - Temmuz - Eylül - Kasım aylarında olmak üzere iki aylık periyotlarda yayınlanıyor

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title