Denizli'den Tatil İçin Ukrayna'ya Giden Vatandaşın Üzerine Ağaç Düştü

Denizli'den Tatil İçin Ukrayna'ya Giden Vatandaşın Üzerine Ağaç Düştü

Denizli'den tatil için Ukrayna'nın başkenti Kiev şehrine giden Alper Patır'ın üzerine ağaç düştü. Patır'ın ağır yaralandığı olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde yaşayan Alper Patır, turistik gezi için gittiği Ukrayna'nın başkenti Kiev şehrinde üzerine ağaç düşmesi sonucu yaralandı.

ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTEYKEN AĞAÇ DÜŞTÜ

Olay, 1 Temmuz tarihinde Ukrayna'ın Kiev şehrinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir ilaç firmasında çalışan ve AKUT'un Denizli Bölge Sorumlusu olan 35 yaşındaki Alper Patır, turistik gezi için Ukrayna'ya gitti. Patır, Kiev'de arkadaşlarıyla olduğu bir zamanda, bir anda üzerine ağaç dalı düştü.

VÜCUDUNUN SAĞ TARAFINDA KIRIKLAR OLUŞTU

Ağır yaralanan Patır, hemen hastaneye kaldırıldı. Sol tarafı hariç vücudunun tamamında kırıklar oluşan Patır, Kiev'de 5 ameliyat geçirerek 13 gün hastanede kaldı. Patır, 14 Temmuz'da Ankara'dan giden Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla yine Ankara'daki özel bir hastanede tedavi altına alındı.

ANKARA'DA AMELİYATA ALINDI

Ankara'da bir kez daha ameliyata alınan evli ve bir çocuk babası Patır'ın hayati tehlikeyi atlattığı belirtilirken, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.