Tülin Özen: Öykü Karayel cenazemde beni övecek

Tülin Özen: Öykü Karayel cenazemde beni övecek

24.10.2020 14:04 | Son Güncelleme: 24.10.2020 14:53
Tülin Özen: Öykü Karayel cenazemde beni övecek

Kötü bir üniversite hayatı geçirdiğini anlatan Özen, "İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi'nde okudum. Orada başıma bir sürü olay geldi.

Kötü bir üniversite hayatı geçirdiğini anlatan Özen, "İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi'nde okudum. Orada başıma bir sürü olay geldi. Sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne geçtim. Bu sefer siyasi yürüyüşlerle karşılaştım" dedi.

Ünlü oyuncu, "Sana yakışan bir cenaze töreni nasıl olurdu?" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Cenazede reklam almayı hayal ediyorum ben. Hatta yıllar önce Öykü Karayel'e 'cenazemde konuşmayı sen yapacaksın' diye görev vermiştim. 'Ne kadar seksi ve erotik bir insandı' diyeceksin dedim."

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (3)
GÜL: Cok kendine güvenen özgüveni gözlerinin derin maviligine yansımış..özel güçlü bir kadın ..hep güçlü ve başarılı kadınlar olması ne kadar da önemli degil mi...cenazende beni övecek sözlerini ben kahkaha atarak okudum..espirinin böylesi dilerek...
ATATÜRKÇÜ: Gerçekten de öyle.Öptüm görüşürüz diye bir reklam filmi vardı.Bende ona gülerim aklıma geldikçe.
ATATÜRKÇÜ: Senin kıymetini ölmeden bilmeliyiz diye düşünüyorum.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title