Tüketici Hakem Heyetinden, Vali Gül'e Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Tüketici Hakem Heyetinden, Vali Gül'e Ziyaret

Tüketici Hakem Heyetinden, Vali Gül'e Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tüketiciyi Koruma Haftası dolayısıyla İl Ticaret Müdür Vekili Selim Baş başkanlığındaki Tüketici Hakem Heyeti, Vali Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.

Tüketiciyi Koruma Haftası dolayısıyla İl Ticaret Müdür Vekili Selim Baş başkanlığındaki Tüketici Hakem Heyeti, Vali Davut Gül'ü makamında ziyaret etti.

Her yıl 15- 21 Mart tarihleri arasında kutlanan hafta dolayısıyla bir takım etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade eden Baş, özellikle ilköğretim okullarında programlar planladıklarını ve bu bilincin küçük yaşta oluşması gerektiğini ifade etti.

Vali Davut Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Son yıllarda hem tüketici bilincinin gelişmesi, hem de tüketicilerin haklarını araması noktasında tüketici hakem heyetleri çok önemli görev alıyorlar. Her geçen gün de bu bilincin iyileştirildiğini görüyoruz. İnsanlarımız hakkını, hukukunu ve nasıl itiraz edeceğini daha iyi biliyor. Bu haftalar vesilesiyle öğrencilerimizden başlayarak farkındalık oluşturmak gerekiyor. Hafta boyunca düzenlenecek etkinlikler ile halkımız daha da bilinçlenecektir. Heyetimize çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. - SİVAS

Tüketici Hakem Heyetinden, Vali Gül'e Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Selim Baş, 21 Mart, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title