Tuba Büyüküstün'ün Sevgilisi Umut Evirgen, Beraat Etti

Tuba Büyüküstün'ün Sevgilisi Umut Evirgen, Beraat Etti

Tuba Büyüküstün'le fotoğraflarını çeken gazeteciyi tehdit edip fotoğraf makinesine el koyduran Umut Evirgen, davadan beraat etti. Büyüküstün de davada şahitlik yaptı.

Tuba Büyüküstün'ün Sevgilisi Umut Evirgen, Beraat Etti
05.10.2017 13:31 | Son Güncelleme: 05.10.2017 14:20

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile bir kafede görüntülenen işletmeci Umut Evirgen, kendisini görüntüleyen gazetecinin fotoğraf makinesini gasp edilmesi ve tehdit edilmeleri ile ilgili yargılandığı davada beraat etti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN TANIKLIK ETTİ

Çağlayan Adliyesi'nde görülen duruşmada Tuba Büyüküstün sevgilisi lehine tanıklık etti. Adliyeye ayrı ayrı gelen çift, duruşma sonunda da yine ayrı ayrı çıktı. Umut Evirgen hakkında 15 yıl hapis istemiyle dava açılmıştı.

NE OLMUŞTU?

Tuba Büyüküstün, ikizleri Toprak ve Maya'nın babası , altı yıllık eşi Onur Saylak'la evliliğini 5 Haziran'da noktalamıştı. Güzel oyuncunun adı boşandıktan hemen sonra işletmeci Umut Evirgen'le anılmaya başlamıştı. İkili La Boom önünde ilk kez birlikte objektife takıldı. Ancak hemen ardından ortalık karıştı. Umut Evirgen'in iki koruması durumu fark eder etmez Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı. Baltalimanı'nda aracın önünü kesen korumalar silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Korumalar Hürriyet muhabirine, ''Şimdi git bir saat sonra La Boom'a gel makineni al'' diyerek oradan uzaklaştı. Makinesini geri alamayan İsmail Bayrak'ın olay sonrası Umut Evirgen ve korumalarından şikâyetçi oldu. Gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı Umut Evirgen ilk duruşmada tahliye edildi.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title