Trafikte kendisini durduran polise 'Tanımıyorsan albümden bak' diyen CHP'li vekil Turan Aydoğan özür diledi - Haberler
Haberi Paylaş

Trafikte kendisini durduran polise "Tanımıyorsan albümden bak" diyen CHP'li vekil Turan Aydoğan özür diledi

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Güncel

İstanbul'dan Marmaris'e doğru gittiği sırada, trafik noktasında rutin kontrol yapan polislerle tartışan ve kendisini tanıyamayan polislere "Tanımıyorsan Meclis albümünden bak" diyen CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, "Ortaya çıkan diyalog nedeniyle üzgünüm" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan'ın trafikte görevini yapan ve kendisinden kimlik isteyen polislere sert şekilde çıkışması tepkilere neden olmuştu.

Aydoğan, kendisini tanıyamadığını belirten polislere yönelik, "Ben milletvekiliyim, nasıl kimlik istersin. Tanımıyorsan aç Meclis albümünden bak" ifadelerini kullandı.

ÖZÜR METNİ YAYINLADI

Sözleri büyük tepki toplayan Chp'li Aydoğan, olayın ardından bir özür metni yayınlayarak, sert ifadeler kullandığı iki polis memuru ve emniyet camiasından özür diledi. Aydoğan, "Bu diyaloğun muhatap ortağı olan iki polis memuru arkadaşımda ve emniyet camiasında yarattığın incinme, üzüntü, kırgınlık var ise bu açıdan da ayrıca üzgünüm" dedi.

Trafikte kendisini durduran polise 'Tanımıyorsan albümden bak' diyen CHP'li vekil Turan Aydoğan özür diledi

Trafikte kendisini durduran polise
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (5)
rap düelloları:Hani özrü kabahatinden beter derler ya... olayı ne güzel dramatize etmiş. Açıklamasında bile duyarlılık kasıp prim yapmaya çalışmışsın vekil! bey ama yemezler...
Siverekli :Alın size chp nin gerçek yüzü.. hdp verilmez. akp verilmez. chp hiç verilmez. biz kime oy vercez la :(
mutlu kaman:Ödediğim vergilerden bu vekile maaş ödeniyor. Haram olsun.
500